ПОДІЇ: ЩЕ ОДНА ЖЕРТВА ПСЕВДОПОЛІЦЕЙСЬКИХ

10 декабря 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев | №49(1028)

Вдень на мобільний телефон 40-річної жительки одного з сіл Охтирського району надійшов дзвінок. У слухавці вона почула: «Вас турбують з поліції. Ваш син затриманий та
йому загрожує кілька років ув’язнення за зберігання та розповсюдження наркотиків». Після почутого мати була готова на все, аби допомогти своїй дитині. І тому ціна «питання» в 12000 гривен не здалася їй завеликою.

Післядзвінка «поліцейського» жінка зібрала необхідну суму коштів і перерахувала на вказаний банківський рахунок. І лише згодом здогадалась зателефонувала сину. Той був дуже здивований і сказав, що з ним все добре. Після цього жінка звернулась за допомогою до справжніх поліцейських.

Сьогодні правоохоронці роблять все можливе, аби встановити особу шахрая. По даному факту відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

«Цей випадок далеко не перший у нашому місті, – констатує начальник Охтирського відділу поліції Олексій Шаповалов – Я вкотре закликаю громадян бути обережними при телефонному спілкуванні з незнайомцями та дослухатися здорового глузду. Якщо вам повідомили, що хтось з ваших близьких потрапив у біду, і пропонують за гроші «владнати» справу, – негайно покладіть слухавку, а потім зв’яжіться зі своїм родичем і переконайтеся, що з ним все в порядку. Пам’ятайте: жоден працівник поліції не стане вимагати від вас грошей, в такий спосіб діють тільки шахраї».

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: