ПОГРОЗА: НЕ ДЛЯ ТОГО ПРИДУМАЛИ МАНДАТИ, ЩОБ КРАЩЕ ЖИЛИ ДЕПУТАТИ

16 декабря 2015 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, ЖИТТЯ МІСТА, ПОДІЇ | 5 коммент. | №50(1029)

ДЕПУТАТ МІСЬКОЇ РАДИ ВАСИЛЬ ГОРНЄВ ПОГРОЖУВАВ РЕДАКЦІЇ «ЖИРНИМИ АДВОКАТАМИ»

ГНІВНУ РЕАКЦІЮ ДЕПУТАТА ВИКЛИКАЛА ПУБЛІКАЦІЯ В «РОКСОЛАНІ» ЗА 11 ЛИСТОПАДА ПІД РУБРИКОЮ «КОЛЕКТИВНИЙ ПОРТРЕТ ДЕПУТАТІВ» З НАЗВОЮ «ЧИ Є ТУТ ТОЙ, ХТО СКАЗАВ ЧИСТУ ПРАВДУ?». ЙШЛА МОВА, ЗОКРЕМА, ПРО НАСТУПНЕ.

«Земельним «магнатом» виявився і нинішній, і знову обраний депутат Василь Горнєв, власник так званого «зеленого ринку». У нього 297 тис. грн. власного і 345 тис.грн. прибутку членів його родини. У його власності 9 земельних ділянок загальною площею майже 70 соток, чотири квартири загальною площею 192,7 кв.м, будинок площею 122 кв.м, а також члени його родини володіють двома вантажними автомобілями, двома причепами, трактором, автівками Фольксваген та Шевроле-лачетті».

Але його агресивному візиту в редакцію передувала ще одна історія. Цього літа практично у центрі міста прилегла до однієї з його земельних ділянок територія за підказкою наших читачів стала приводом для публікації фотофакту під рубрикою «Дошка позору». Через кілька днів двометрові бур`яни були скошені, але власник-депутат затаїв образу на газету. І тут знайшов привід «віддячити» – мстиво, дріб’язково і абсолютно не почоловічому, швидше по-базарному, що, в принципі, і не дивно.

- Я прийшов до вас з серйозними претензіями, – почав депутат, гнівно роздуваючи ніздрі і намагаючись надати голосу металевих ноток. – І якщо ви не напишете, що то все брехня, я найму самих жирних адвокатів, і вони відберуть все, що є у вас і у «Роксолани».

- Про яку брехню йде мова?

- Про те, що я маю 9 земельних ділянок, а насправді тільки три.

- Але ж ще шість ділянок у членів вашої родини, про що написано в декларації про ваші доходи.

- Мало що може бути у чиїй власності. Може, хтось із членів моєї родини людину вбив, то хіба я повинен відповідати?

- Не треба плутати грішне з праведним, адже законодавець не дарма передбачив внесення в декларацію даних про майновий стан саме членів сім`ї, бо це є спільною власністю. І взагалі,той, що хоче щось приховати, записує майно і на свата, і на брата, хоча ніякого шила в охтирському мішку не втаїш. Всі все знають.

- Ви написали, що я власник так званого «зеленого ринку». Ви що, не знаєте, що «так звані» у нас тільки ДНР і ЛНР?

- Та ні, цей вислів відомий задовго до того, як виникли ці ДНР та ЛНР. А в народі і правда називають ваш ринок зеленим через відповідний колір фарбування кіосків на ньому і ви особисто прекрасно про це знаєте.

- Ви повинні спростувати подану інформацію на тій же сторінці газети, інакше зустрінемося в суді. І я найму найжирніших адвокатів.

- Звичайно, це ваше право. Однак ми не бачимо, що саме ви хочете, аби ми спростували. Ви викладіть свої претензії у письмовому вигляді. Напишіть: такі-то такі ділянки маю у особистій власності, такі – власність дружини чи тещі і т. д.

- Ви самі сходіть у податкову інспекцію і дізнаєтеся.

- Але ж ми нічого не спростовуємо, адже отримали у загальнену інформацію прямо з територіальної виборчої комісії. Не виключаємо, що десь може закрастися помилка, яку поправити не є проблемою. Але ж депутату не личить погрожувати журналістам, бо зразу ж виникає підозра, що йому дійсно є що приховувати.

ШАНОВНИЙ ПАНЕ ВАСИЛЮ!

Може, ми і не витрачали б дорогий папір на вашу персону, якби не ваші погрози. Не зовсім зрозуміло, кого ви маєте на увазі під «жирними адвокатами», але переконані, що після цього кожний порядний адвокат співпрацю з вами вважатиме приниженням для себе. Крім того, хочемо повідомити вам, що професійна діяльність журналіста перебуває під державною охороною, і за перешкоджання якій передбачена не лише дисциплінарна, цивільно-правова чи адміністративна відповідальність, а й кримінальна.

Стаття 171 Кримінального кодексу України передбачає кримінальну відповідальність за перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, які, з одного боку, виконують одну з найважливіших функцій – інформування громадян про події у суспільстві, а з іншого боку – це досить важка, стресова і небезпечна робота. Не дарма ст. 12 Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів» серед специфічних рис та умов журналістської діяльності виокремлює «прояви тиску, погрози та безпосередні загрозливі дії проти журналіста у зв’язку з виконанням ним службових обов’язків». Тому встановлення кримінальної відповідальності за перешкоджання роботі журналіста є ще однією державною формою захисту журналістів від протиправних дій з боку окремих осіб. Пам`ятайте про це, адже ніхто насильно не тягнув вас у депутати, не просив приймати депутатський мандат. Ви самі, добровільно агітували за себе, заповнювали декларацію про доходи, тому і не дивуйтеся, що віднині під уважним контролем знаходиться не тільки ваша політична діяльність, але й комерційна і навіть особиста, бо ви стали публічною особою. Дуже шкода, що ви почали свою нову депутатську діяльність не з того, про що обіцяли виборцям, та й кількість тих, хто вам повірив – всього 63 чоловіка, не така вже й значна, щоб починати брати Бога за бороду.

ДО ВІДОМА:

Академічний тлумачний словник української мови пише:

“так званий” – такий, який має умовну назву. «У Моринцях і загалом у селах, які пов’язані з біографією Тараса Григоровича [Шевченка], є чимало так званих пам’ятних дерев (Іван І. Волошин, Самоцвіти, 1952, 122).

З депутатом спілкувалася Л.Меркульцева

 

 Комментарии (5)

 

 1. Жора пишет:

  Не завидуйте. Вася МОЛОДЕЦ

 2. Наталья пишет:

  на сайті міської ради є склад депутатських комісій. Горнев – у складі комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища. Все очевидно і коментарі зайві. Од такого корита не відірветься

 3. Дима пишет:

  О, да! Спаси, Господи, земельную комиссию от этого аферюги. Ублюдка-депутата не спасут никакие адвокаты.

 4. VFHBYF пишет:

  ось бачите, яке хамло прийшло до влади, щоб мати змогу бачити де можна прихопити земельки. Мабуть, ще й у земельну комісію увійшов, аби нічого не прозівать

 5. Ржу не могу пишет:

  Не таких напал. Роксолана порвет его на части, а там есть за что. Сколько выселил в села стариков в дома за копейки. Бог не на его стороне, сильно много он нагрешил.

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: