САМОВРЯДУВАННЯ: МІСЦЕВІ РАДИ ЗА РОБОТОЮ

16 декабря 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев | №50(1029)

На минулому тижні відбулися сесії міської та районної рад.

Депутати визначаються з обов’язками та членством у постійних комісіях, звикають до роботи у сесійних залах, знайомляться з чиновниками, з якими доведеться співпрацювати, придивляються один до одного. При цьому їм вдається приймати деякі рішення.

ДЕПУТАТ МАТИМЕ П`ЯТЬ ПОМІЧНИКІВ

Таке рішення згідно з чинним законодавством було прийняте обома радами. І районний, і міський депутат має право мати до п’яти помічників-консультантів, які працюють на громадських засадах. Персональний відбір їх кандидатур, організацію їх роботи та розподіл обов’язків здійснює депутат особисто, який і нестиме відповідальність за правомірність своїх рішень. За письмовим поданням депутата помічник-консультант отримує відповідне посвідчення, що дає право перебувати на всіх заходах місцевої влади, вивчати питання, що входять до компетенції депутата, готувати для нього інформаційні матеріали, контролювати за виконанням прийнятих рішень тощо.
Робота помічника-консультанта є безоплатною. У депутатів районної ради минулого скликання таких помічників не було.

ВИЗНАЧЕНА ВАРТІСТЬ ОРЕНДИ НЕРУХОМОГО МАЙНА

На сесії міськради депутати визначили та затвердили мінімальний розмір місячної орендної плати за один квадратний метр загальної площі нерухомого майна по м. Охтирка. Вона становитиме:
7 грн. – для некомерційної діяльності, в тому числі і для проживання фізичних осіб.
14 грн. – для провадження виробничої діяльності.
21 грн. – для провадження іншої комерційної діяльності.
Рішення набирає чинності з 1 січня 2016 року.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: