НАШІ ЗАХИСНИКИ: ВІЙСЬКОВІ БУДНІ

17 декабря 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев | №50(1029)

У наш неспокійний час почесна місія захисту суверенітету держави, покладена на військових правоохоронців, стає все більш затребуваною. З метою удосконалення організаційної структури військ, в частині 2276 був сформований підрозділ для боротьби з тероризмом. Цей підрозділ отримав навики дій в екстримальних ситуаціях: при пожежі, штурмі багатоповерхових будинків, вмінні діяти в складних ситуаціях.

Військова частина 2276 була сформована за наказом командувача Національної гвардії України 12 січня 1993 року і призначена для прийому, зберігання, видачі озброєння та боєприпасів, забезпечення ними військових частин НГУ, а також для утримання встановлених запасів.

ДОШКА ПОШАНИ ВЧ 2276. ЇХНЯ ПОЧЕСНА МІСІЯ – ТИЛОВЕ ТА ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕСПЕЧЕННЯ НАЦГВАРДІЇ УКРАЇНИ В ЗОНІ АТО

Частина розташувалася на загальній площі 77,5 га. На сьогоднішній день одним з досягнень частини 2276 є майже 100-відсоткова укомплектованість посад військовослужбовцями за контрактом.

На сьогоднішній день ВЧ 2276 має потужну матеріально-технічну базу та добрі умови для життєдіяльності особового складу. На території частини розташовані: штаб, плац, вартове містечко,пожежне ДЕПО, солдатська їдальня, лазнево-пральний комбінат, містечко службових собак, майстерня з ремонту речового майна, автопарк, стрілецький полігон, медичний пункт, клуб, ділянка для вирощування городини, три казарменні приміщення.

ВІЙСЬКОВИЙ З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ, СПРАВЖНІЙ ПАТРІОТ, ПІДПОЛКОВНИК, ЗАСТУПНИК КОМАНДИРА ЧАСТИНИ РОМАН ОЛЕКСІЙОВИЧ КАЛЮЖНИЙ


Роман Олексійович справжній патріот, який не зрадив військовій присязі та своїй Батьківщині. 12 років він віддано служив у внутрішніх військах ВЧ 4125 в полку спеціального призначення «Тигр», що розташований в м. Кізілташ, АРК. Однак після анексії Криму всім військовим запропонували перейти на сторону агресора. Проте Роман Калюжний не проміняв Вітчизну на російські рублі та громадянство країни-окупанта. І за розподілом командуючого Національної гвардії України був направлений для подальшого проходження служби до ВЧ 2276. Про своє рішення він жодного разу не пожалкував, адже що може бути дорожчим за рідну землю під ногами та голубе небо, яке, на жаль, не над всією територією України мирне. «У казки російських військових я не повірив, – розповідає Роман КАЛЮЖНИЙ. – А обіцянки вони давали красиві – це й достойне грошове забезпечення, повний соціальний пакет, власне житло за місцем несення служби. І більше 90 відсотків особового складу прийняло рішення про продовження служби у цій військовій частині, проте вже під керівництвом російського командування. Чи вірю я в те, що Крим знову стане НАШ? Напевно, що вірю. Але для цього керівництву країни наобхідно буде докласти значних дипломатичних зусиль.

ЗАВЖДИ НАПОГОТОВІ ГАСИТИ ЗАГОРАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ВЧ 2276 НАЧАЛЬНИК РОЗРАХУНКУ, СТАРШИЙ ПРАПОРЩИК СЕРГІЙ НАУМЕНКО ТА ВОДІЙ-ПОЖЕЖНИК, СТАРШИЙ СОЛДАТ СЕРГІЙ ТУРЧИН


На території військової частини знаходиться й пожежне ДЕПО, в гаражі якого стоїть красень КАМАZ. У разі виникнення загорання пожежна машина оперативно виїзджає на місце події. Останнім часом пожеж на території частини не було, лише інколи у спекотні літні дні горить очерет.

ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ЗА РОБОТУ ОСОБОВОГО СКЛАДУ СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ ФЕДІН


Майор, старший офіцер (начальник групи) групи по роботі з особовим складом. Сергій Федін розпочав свою військову кар`єру в 1994 р., вступивши до Сумського військового інституту артилерії.
Після закінчення навчання в 1998 р. служив у Львівській військовій частині. В кінці 2002 р. розпочав свою службу у ВЧ 2276. «У вартовому містечку проходять практичні заняття перед заступанням на службу, – розповідає Сергій ФЕДІН. – Проводять їх командири першої та другої роти охорони капітан Олександр Геращенко та капітан Сергій Яцина».

МОЖЕ ЗНАЙТИ ПІДХІД НАВІТЬ ДО ЗЛОГО РОТВЕЙЛЕРА СОЛДАТ, ВОЖАТИЙ СЛУЖБОВИХ СОБАК ДМИТРО ГРИШКО З АРГОНОМ


“У містечку службових собак проходять тренування 10 німецьких вівчарок та ротвейлерів, які можуть стати у нагоді на варті чи у розшуковій діяльності, – розповідає Дмитро ГРИШКО. – Щодо вартових собак , то рівень їхньої підготовки визначається за ступенем злоби. Я працюю лише два місяці і Аргон це моя перша собака, яку я треную як розшукову. Вже є гарні результати. Я вважаю, що завдяки Аргону буде затриманий не один злочинець.”

РЕГУЛЯРНЕ ТА ЗБАЛАНСОВАНЕ ХАРЧУВАННЯ ВІЙСЬКОВИМ ЗАБЕЗПЕЧУЄ КУХАР ЇДАЛЬНІ СВІТЛАНА ОЛЕКСІЇВНА ДЄЄВА


В солдатській їдальні кожного дня апетитно пахне по-домашньому смачними стравами. Щоденно в наряд заступають кухар та черговий по їдальні аби приготувати сніданок, обід, вечерю та додаткову вечерю для військових, які несуть службу на варті. Під час нашого візиту до частини в меню на обід був борщ, макарони з котлетою, помідори консервовані, хліб із салом та компот. Багато продуктів харчування до їдальні потрапляє з підсобного господарства частини, де вирощують велику рогату худобу та свиней.

Записала О. Кириченко

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: