КОНСУЛЬТАЦІЯ КОСМЕТОЛОГА: Лазерна епіляція: чого очікувати і до чого готуватися?

18 декабря 2015 | ЗДОРОВ'Я | Нет комментариев | №50(1029)

Вам набридла постійна необхідність голити, вискубувати і депілювати небажане волосся на шкірі? Тим більше, що результати від цих процедур тривалими не назовеш.

Про переваги та підготовку до даної процедури розповідає спеціаліст-косметолог в сфері лазерної епіляції Тетяна Горностаєва:

- За допомогою лазера можна ефективно видаляти небажане волосся з обличчя, ніг, пахв, області бікіні та інших ділянок шкіри. При цьому процедура лазерної епіляції має наступні переваги:

• Точність. Лазери можуть вибірково видаляти темні, грубі волоски, при цьому не ушкоджуючи шкіру навколо них.
• Швидкість. Дія імпульсу лазера триває менше секунди, який за цей час впливає на багато волосяних фолікул. Приблизно за секунду лазер обробляє площу шкіри, розміром з монету. Тому невеликі ділянки шкіри, як наприклад верхня губа, обробляються всього за хвилину, а процедура на більш великих ділянках, як ноги або спина, триватиме близько години.
• Передбачуваність. Більшість пацієнтів позбавляються небажаного волосся в середньому після 3-7 процедур. При чому, ваш косметолог зможе Вас зорієнтувати в кількості необхідних процедур, виходячи з типу вашої шкіри і волосся.

Підготовка до лазерної епіляції

Якщо Ви запланували видалення волосся лазером, Вам необхідно обмежити вищипування та депіляцію волосся в даній області за 6 тижнів до процедури.

Також рекомендується уникати дії сонячних променів за 6 тижнів до процедури і протягом 6 тижнів після неї. Вплив ультрафіолету робить процедуру лазерної епіляції не такою ефективною і може стати причиною виникнення ускладнень.

Після закінчення процедури аби позбутися дискомфорту можна користуватися льодом, холодною водою, протизапальними кремами або лосьйонами. Наступна процедура буде призначена через 4-6 тижнів, і так – поки ваше волосся не перестане відростати.

Якщо Ви вирішили позбавитися небажаного волосся раз і назавжди, то звертайтеся до КП «ЛКЦ» за адресою:

м. Охтирка, пл. Соборна, 2.

Спеціаліст–косметолог у сфері лазерної епіляції Тетяна Горностаєва вестиме прийом 26 грудня.

Довідки за телефонами: 6-16-88; (099)-16-14-388.

Сторінку підготувала О. Кириченко.

 



Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: