ЛЮДИ НОМЕРА: ЕНЕРГЕТИЧНЕ ЖИТТЯ

18 декабря 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №50(1029)

ВІД РОБОТИ ЕНЕРГЕТИКІВ НАШОГО МІСТА ЗНАЧНОЮ МІРОЮ ЗАЛЕЖИТЬ УСПІШНЕ ФУНКЦІОНУВАННЯ ВСЬОГО ГОСПОДАРСЬКОГО КОМПЛЕКСУ ОХТИРЩИНИ. ЗАВДЯКИ ЇХНІЙ КРОПІТКІЙ ЩОДЕННІЙ РОБОТІ В ОСЕЛЯХ, НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ, ЛІКАРНЯХ, НА ПІДПРИЄМСТВАХ – СВІТЛО І ЗАТИШНО

ПРО ЗЛАГОДЖЕНИЙ КОЛЕКТИВ ТА ЗАДАЧІ, ЯКІ СТОЯТЬ ПЕРЕД ЕНЕРГЕТИКАМИ ОХТИРЩИНИ, РОЗПОВІДАЄ ДИРЕКТОР ФІЛІЇ «ОХТИРСЬКИЙ РЕМ» ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» ОЛЕКСІЙ КІСІЛЬ:

Філія «Охтирський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго» забезпечує електроенергією споживачів м. Охтирка, Охтирського та Великописарівського районів. У виробничому процесі задіяні 7 бригад  розподільчих мереж, 2 групи по експлуатації підстанцій 110/35/10 кВ, 2 оперативно-диспетчерські групи. В експлуатації знаходяться 15 підстанцій 35/ 10 кВ, близько 700 підстанцій ТП – 10/0,4 кВ, 100 км ПЛ-35 кВ, 200 км ПЛ-10 кВ, 2000 км – ПЛ-0,4 кВ. Обслуговування та підтримання в робочому стані такого потужного електрогосподарства потребує високої кваліфікації працівників.

Володимир Олексійович СТЕПАНЕНКО – це людина, яка присвятила енергетиці близько 40 років і незважаючи на значний трудовий стаж продовжує сумлінно виконувати свої професійні обов`язки на посаді диспетчера.

Роман ОЛІЙНИК отримав профільну освіту за спеціальністю інженер-електрик. Розпочинав свою трудову діяльність в Охтирському РЕМ на посаді майстра розподільчих мереж. Сьогодні він працює диспетчером оперативно-диспетчерської групи. В його обов`язки входить дотримання режимного ведення роботи електричних мереж, яке забезпечує надійне та безперебійне електропостачання споживачів заданої якості електроенергії та усунення пошкоджень електромереж.

Світло і затишок нашим домівкам забезпечують більше 200 чоловік, які щодня самовіддано та непокладаючи рук працюють в Охтирському РЕМ ПАТ «Сумиобленерго» РЕМ. Ці люди як ніхто розуміють відповідальність перед кінцевими споживачами за якість енергозабезпечення. Особливо хотілося б відзначити майстра групи кабельних ліній та трансформаторних підстанцій Олега ВОРОНЬКА, який близько 13 років свого життя присвятив роботі в енергетичній сфері.

Електромонтер з експлуатації кабельних ліній та трансформаторних підстанцій Віталій КАЛЮЖНИЙ кожного дня своєю відданою та сумлінною працею підтримує в належному стані та, в разі необхідності, виконує ремонт кабельних мереж.

ПРО ЗДОБУТКИ ФІЛІЇ «ОХТИРСЬКИЙ РЕМ» ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» НА ЕНЕРГЕТИЧНІЙ НИВІ В 2015 РОЦІ РОЗПОВІДАЄ ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР ОЛЕГ КОЛОДЯЖНИЙ:

Досягти стабільного та достатнього рівня роботи в цьому році нам вдалося завдяки комплексному підходу до вирішення виробничих завдань та формуванню дієого і працездатного колективу.

Для забезпечення безперебійного енергопостачання м. Охтирка філією «Охтирський РЕМ» за поточний рік виконані наступні роботи: на ПЛ-0,4 кВ замінено опор- 182 шт., заміна проводу- 36,4 км, заміна вводів до вводу в будівлю – 325шт., ремонт вводів – 580 шт., розчищено траси в охоронних зонах повітряних ліній – 77 км. Внаслідок цього було розвантажено лінії з врахуванням споживанням електроенергії та дозволило підвищити рівень напруги для кінцевого споживача.

Споживання електроенергії в 2000-х роках в Охтирці та районі складало близько 13 млн. кВт/год на місяць. На сьогоднішній день кількість промислових споживачів значно скоротилася, однак за рахунок збільшення кількості електроприладів у кожній домівці розмір використання електроенергії побутовими споживачами зріс і складає близько 15,5 млн. кВт/год. Враховуючи аварійний стан електромереж, які встановлені в 70-ті роки, та для того, щоб вирішити питання по наданню якісного рівня напруги побутовим споживачам було проведено ряд технічних заходів по розподіленню навантаження по фазам. Це в свою чергу дало змогу покращити якість енергозабезпечення споживачів, які мешкаютьпо вул. Леніна, Кіма, Бакирівський, Комінтерна, Котовського, Воровського, Куйбишева, Тростянецький, Дикалова, Менжинського, Потьомкіна, Танкістів Кантемирівців.

На території Охтирського району проходять лінії високої напруги 10 кВ, на яких також було проведено ряд важливих заходів: замінено опор – 14 шт., заміна проводу – 10,1 км, розчищено траси в охоронних зонах повітряних ліній – 42,2 км, відремонтовано 133 трансформаторних підстанцій, замінено силові трансформатори -24 шт. та відремонтовано 45 шт. кабельних ліній.

Особливим пунктом у підвищенні якості та надійності електрозабезпечення є введення і цьому році в дію довгобуду розподільчого пункту № 2 (РП-2), за адресою вул. Леніна, 11. У результаті підтоплення приміщення РП-2 внаслідок аномальних злив в травні виникла нагальна потреба перенесення обладнання із старої будівлі, яке було змонтоване ще в далекому 1960 році, в нове приміщення, яке знаходиться поряд. В результаті вжитих заходів протягом трьох тижнів було виконано величезний об’єм робіт: прокладено 297 метрів кабельної лінії (КЛ) 10 кВ, 120 метрів КЛ-0,4 кВ, змонтовано 16 з’єднувальних муфт, 11 кінцевих муфт, перенесено силовий трансформатор та комірки 10/0,4 кВ в нове приміщення.

Спілкувалася Олена Кириченко

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: