ПІДВОДИМО ПІДСУМКИ РОКУ: Що приніс нам рік Кози?

19 декабря 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев | №50(1029)

Минають останні тижні грудня 2015 року. Зараз прийнято аналізувати успіхи та поразки, пригадувати найактуальніші та найвагоміші події. Для когось цей рік запам`ятався активізацією терористичної діяльності у світі, кривавими терактами в Парижі, дипломатичними війнами РФ з цивілізованим європейським світом, збільшенням тарифів на комунальні послуги та здорожчанням продуктів харчування, засушливим літньо-осіннім періодом… В масштабах місцевого значення – загадковим ДТП з летальним наслідком за участю правоохоронця по вул. Менжинського, виникненням заборгованості ТОВ «Гадячсир» та СВК «Молоко-країна» перед селянами за прийняте молоко, «облицюванням» міста тротуарною плиткою, облаштуванням парка по Гончаренка, черговим відновленням будівельних робіт на об`єкті Охтирська ЦРЛ, призначенням головного поліціянта Охтирки Олексія Шаповалова і представленням його саме в день озброєного нападу на будинок підприємця по вул. Пушкіна, обранням старого – нового мера Ігоря Алєксєєва, «обеззброєнням» Баркаїв «Правим сектором» та відпущенням їх на всі чотири сторони… Цей перелік можна продовжувати ще довго. Але ж сторінка в газеті не безкінечна. Тому ми вирішили звернутися до представників влади та гуманітарної сфери з питанням:

Які досягення 2015 року Ви вважаєте найвагомішими?

Міський голова Ігор Алєксєєв:

- Особистих досягнень я не маю. Всі мої досягнення складаються з досягнень громади, а їх в цьому році було немало. Це й участь наших військових в АТО, активна волонтерська робота, відновлення великої кількості об’єктів благоустрою, активізація молоді в проведенні заходів розвитку міста.

Начальник відділу освіти Охтирської міської ради Анатолій Тронь:

- Для мене найвизначнішими досягненнями року є успіхи та перемоги юних охтирчан на всіляких змаганнях, олімпіадах, конкурсах. Наші вундеркінди ще раз довели, що українці – це нація розумних, самовідданих своїй справі та спраглих до знань людей зі значним інтелектуальним потенціалом. Так, на обласному етапі олімпіад у 2015 році команди міста вибороли 18 призових місць. Плідно попрацювали в цьому році викладачі та вихованці ОМЦПО-МАН. У 2015 році вихованці ОМЦПО-МАН вибороли 129 перемог в обласних конкурсах, змаганнях, фестивалях, 79 у всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Охтирська гімназія входить до Асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні.

Начальник відділу охорони здоров`я Охтирської міської ради Оксана Коваленко:

- Найважливішою подією у сфері охорони здоров’я в 2015 р. є відновлення будівельних робіт нового корпусу Охтирської ЦРЛ. Зокрем, в минулому місяці було відкрито відділення гемодіалізу. Для надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню м. Охтирки та району в КЗ «Охтирська центральна районна лікарня» придбано фетальний монітор вартістю 24 тис. грн. та новий санітарний автомобіль вартістю 350 тис. грн.

Начальник управління ЖКГ Охтирської міської ради Валентина Колтирєва:

- За 33 роки моєї роботи в сфері міського господарства, вперше в 2015 році було облаштовано 15 міжбудинкових проїздів загальною площею 9507 м2 та 8 тротуарів площею 4942 м2. Я особисто дуже задоволена тим, що мешканцям міста з домівки до автозупинки можна пройти, не забруднивши ноги. Ще одним вагомим досягненням є проведені роботи по встановленню світильників мережі вуличного освітлення – додаткові 393 світильники забезпечують світлом місто в темний час доби. Щоденні роботи по благоустрою міста: прибирання, зріз дерев, утримання міських кладовищ, ліквідація підтоплень, грейдерування доріг, встановлення дорожних знаків не є якимось досягненням, а виконанням поточних завдань.

Анатолій Кучер, директор ПСП «Надія», с. Кардашівка:

- У господарстві нараховується 700 власників паїв, 62 найманих працівників, 400 голів дійних корів. У цьому році було виділено 4,5 млн. грн. на закупку нового обладнання: комбайна, 3 сівалок, оприскувача, кормороздавальника, преса. Дана техніка покращила умови праці трудового колективу, пришвидшила збирання врожаю та покращила його якість. Це стало гарним поштовхом у роботі господарства. В особистому житті цей рік ознаменувався тим, що мій син одружився.

Учитель фізичної культури школи №5, заслужений майстер спорту України, неодноразовий чемпіон світу в складі збірної команди України з міні-футболу Роман Скотніков:

- 2015 рік видався насиченим на спортивні перемоги. У травні наша збірна виборола золоті медалі на Всесвітніх іграх, які проходили в Кореї (м. Сеул). Також у жовтні 2015 року у Відні (Австрія) проходив Кубок Європи, участь у якому принесла нашій збірній золоті медалі. На базі школи № 5 я веду гурток з жіночого футзалу. У 2015 році дівчата вибороли перше місце в змаганнях з футзалу. Найбільшим досягненням для мене є спортивні перемоги та можливість щодня прищеплювати дітям любов до здорового способу життя.

Керівник зразкового хореографічного колективу «Жарт» Ярослава Кривцун:

- У цьому році висока майстерність виконання хореографічних постановок танцювальним колективом «Жарт» була високо оцінена – йому присвоєно звання зразкового. До цього колектив вважався підготовчою групою ансамблю «Мальви». 2015 р. виявився плідним на участь у різноманітних танцювальних конкурсах та фестивалях. У травні ми стали лауреатами відбіркового турніру Всеукраїнського конкурсу «Віват Вікторія». У листопаді проходив Міжнародний конкурс мистецтв «Осіння рапсодія», на якому «Жарт» зайняв призові місця. Учасники нашого колективу є бажаними гостями культурно-розважальних заходів міста, району та області.

Директор Центральної бібліотеки Охтирської централізованої бібліотечної системи Ольга Андоленко:

- В цьому році ми брали участь у проекті «Врятувати від забуття», який направлений на роботу з людьми, що постраждали від німецько-фашистських загарбників та фінансується німецьким фондом «Пам’ять, відповідальність, майбутнє». Отриманий грант в розмірі 7000 євро спрямований на закупівлю двох ноутбуків, фотоапарату та санітарно-гігієнічних засобів.

Депутат Охтирської міської ради 7-го скликання Артем Петров:

- Рік Кози приніс мені можливість зробити щось корисне для охтирської громади не словом, а ділом, адже я був обраний депутатом до міської ради. Я працюю помічником бурильника в НГВУ, а у вільний від роботи час та якщо дозволяють погодні умови граю у хокей у складі команди НГВУ «Охтирканафтогаз». В цьому році ми стали срібними призерами кубку памяті М. П. Канівця. За моєю ініціативою нещодавно розпочався капітальний ремонт хокейного майданчика за адресою пров. Лісний, 3.

Легкоатлетка Євгенія Мучарова:

- Нещодавно в місті Суми відбулося чергове засідання Виконавчого комітету ФЛАСО, на якому було затверджено рекорди Сумської області, встановлені протягом 2015 року. Серед них і мій результат забігу на 400 м – 56,7 с. До речі, на чемпіонаті України з легкої атлетики в Харкові серед юніорів у забігу я показала ще кращий час – 56,2, але електроніка дала збій і результати фіксували за ручним хронометражем, тому цей результат не був затверджений, як рекорд області. На минулих вихідних в легкоатлетичному манежі УАБС я брала участь у змаганні з легкої атлетики пам’яті ЗТУ М. Т. Філенка серед учнів ДЮСШ та зайняла в особистому заліку І місце у бігові на 400 м та ІІ місце у бігові на 200 м.

Записала Олена Кириченко

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: