ЯЛИНКОВИЙ БАЗАР: ЗВІДКИ ПРИХОДЯТЬ ДО НАС “ЗЕЛЕНІ КРАСУНІ”?

20 декабря 2015 | ЖИВИЙ КУТОЧЕК | Нет комментариев | №50(1029)

Інженер з лісових культур Марина Малишенко та старший майстер Хухрянського лісництва Віктор Колодяжний на плантації новорічних ялинок

«У 2015 р. планується зрубати 3000 штук новорічних ялинок для продажу, – розповідає Марина Малишенко. – Ціна за одну ялинку складатиме від 30 до 45 грн. – в залежності від висоти ялинки. Реалізація дерев буде здійснюватись в торгових місцях біля вулканізації навпроти парку «Нафтопроммаш», поблизу ДП «Охтирське лісове господарство», на території лісництв. На законно зрубаних ялинках в цьому році буде наліплена спеціальна етикетка зі штихкодом, за яким можна буде дізнатися про походження дерева на сайті: http://www.
ukrforest.com/check
. На території лісових господарств буде здійснюватися цілодобове чергування лісової охорони спільно з органами поліції та екологічної інспекції. За самовільний поруб передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу, мінімальний розмір якого становить 333 грн. за одне дерево. Його сума визначається в залежності від діаметру пенька та кількості зрубаних ялинок».

«Працівники лісового господарства докладають багато зусиль для того, щоб ялинка потрапила у Вашу оселю до новорічних свят, – розпочинає свою розповідь Віктор Колодяжний. – Спочатку працівники збирають шишки, висушують їх у спеціальній сушарці, потім поміщують у пристрій, схожий на сито, щоб отримати насіння з шишок. Далі зібране насіння висівають у теплицях або на відкритому грунті. Через рік підрощені саженці висаджують вже на шкільних відділеннях (плантаціях), де вони просапуються та дискуються. Основна маса новорічних ялинок на ринок потрапляють з плантацій та внаслідок догляду за лісом – рубок освітлення і прочищення».

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: