ПРОГНОЗ: МІСТО 2016

23 декабря 2015 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев | №51(1030)

ДОРОГИ, ПАРКИ, ТРОТУАРИ ТА ІЩЕ ЯКАСЬ ДЕЩИЦЯ:

ОБГОВОРЮЄТЬСЯ ПРОГРАМА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА БЮДЖЕТ МІСТА НА 2016 РІК. ЩО ПЛАНУЄТЬСЯ?

БЛАГОУСТРІЙ

Викликає схвалення рішення про виділення хоча б 200 тис.грн. на реконструкцію площі Соборної біля міського відділу ЗАГСу. Крім того, ще 200 тис.грн. піде на продовження реконструкції парку по вул. Гончаренка та 450 тис.грн. на реконструкцію міського парку.
У планах міської влади – реконструкція міської водогінної мережі по вул. Гафановича з коригуванням проектно-кошторисної документації, на що передбачається виділити 400 тис.грн.
Є сподівання, що в Охтирці нарешті з`являться громадські туалети, на що передбачається 500 тис.грн.
Буде продовжена робота по відновленню мережі вуличного освітлення. На 24, 7 км мережі та встановлення 393 штук енергозберігаючих світильників заплановано 820 тис.грн.

ВИРУБКА ДЕРЕВ У МІСЬКОМУ ПАРКУ ПОЧАЛАСЯ ЩЕ У 2004 РОЦІ. ДО ЗАВЕРШЕННЯ БЛАГОУСТРОЮ ЩЕ ДАЛЕКО.

ДОРОГИ І ТРОТУАРИ

Не відмовляється міська влада від ідеї придбання обладнання для струменевого ремонту доріг. Цього разу сподіваються, що 1 млн.600 тис.грн. вистачить.
На поточний ремонт вулично-дорожної мережі та експлуатаційне утримання доріг передбачається витратити 1836, 55 грн. Продовжиться робота по капітальному ремонту тротуарів, на що потрібно 1600 тис.грн. Основний акцент буде зроблено на капітальних ремонтах внутрішньо-будинкових проїздів у багатоквартирних житлових будинках, куди спрямується 2700 тис.грн. Крім того, на капітальний ремонт дороги по пров. Харківському піде 1499 тис.грн., 1140 тис. грн. – на вул. Чапаєва, 960 тис.грн. – на вул. Менжинського (від вул. Гоголя до пров. Заводського).

ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Дійшла нарешті, черга до капітального ремонту педіатричного відділення КЗ «Охтирська центральна районна лікарня» з виготовленням проектно-кошторисної документації, проведенням експертизи кошторисної вартості капітального ремонту, авторського й технічного нагляду. Буде зроблено ремонт покрівлі ,заміна 44 вікон, заміна лінолеуму та 9 санвузлів. Всього на 1134 тис.грн.

СФЕРА ОСВІТИ

На реставрацію пам’ятки архітектури місцевого значення Чоловічої гімназії з пристосуванням під корпус гімназії по вул. Фрунзе,4 у м. Охтирка, Сумської області з виготовленням проектно-кошторисної документації, проведенням експертизи кошторисної вартості робіт та авторського й технічного нагляду потрібно 2 млн.грн.
Буде продовжено капітальний ремонт тротуарного покриття та благоустрій територій навчальних закладів, на що виділиться 800 тис. грн. 150 тис. піде на капремонт даху в школі №2, 350 тис. – даху в ДНЗ «Орлятко», 450 тис. – даху в ДНЗ «Калинка».
На 944 тисячі треба придбати обладнання і предмети довгострокового користування для навчальних закладів. А ось забезпечення необхідним обладнанням та інвентарем КЗ «Охтирська ДЮСШ» та шкіл міста передбачається тільки за позабюджетні надходження, яких очікують у сумі 20 тис.грн.
Заплановано почати реставрацію пам’ятки архітектури основного приміщення «Охтирського міського центру позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді» з виготовленням проектно-кошторисної документації, проведенням експертизи кошторисної вартості робіт та авторського й технічного нагляду, що коштуватиме 40 тис.грн. Нарешті у місті з`явиться хокейна коробка по пров. Лісному, на яку потратять 130 тисяч грн.Капітально ремонтуватиметься будівля художньої школи, де на все разом піде 690 тис.грн.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: