Стало відомо, що…

23 декабря 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев | №51(1030)

…ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ З АКРОБАТИКИ

18 грудня в приміщенні Охтирської гімназії пройшли міські щорічні змагання зі спортивної акробатики. У спортивному заході взяли участь 60 дітей з охтирських шкіл та дошкільного навчального закладу «Берізка». Учасники продемонстрували велику майстерність та дивовижну гнучкість під час виконання акробатичних номерів.
Призові місця спортсмени розділили між собою наступним чином:
- стрибкові акробатичні вправи: перше місце – Дар`я Лабур, друге – Валерія Вальченко, третє – Мар`яна Ключнік;
- жіночі пари: перше місце – Вальченко Валерія та Гопко Діана, друге – Сердюк Марина та Бурнова Марія, третє – Левченко Анна та Іванишин Марія;
- жіноча група: перше місце – Діана Гопко, Марвя Бурнова та Марина Сердюк;
- акробатичні номери (молодша група): серед хлопців – перше місце – Артем Мігунько, друге – Олександр Шаповал, третє – Максим Удод; серед дівчат – перше місце Настя Овчаренко, друге – Даша Лугіна, третє – Рената Шрамко.

…ТРИ СЕЛА ОТРИМАЮТЬ НОВІ НАЗВИ

В Охтирському районі завершується процес декомунізації. Нові назви отримають три населені пункти та 137 об’єктів топоніміки.
За результатами обговорення районної комісії з питань реалізації положень Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» прийнято рішенням підтримати волевиявлення жителів Сонячненської сільської ради щодо перейменування села Іллічівка на Мирне, направити пропозиції до Сумської облдержадміністрації щодо перейменування сіл Піонер Грінченківської сільської ради на Соборне та Жовтневе Малопавлівської сільської ради на Щоми.

…ОХТИРСЬКУ ЛІКАРНЮ ДОБУДУЄ «СУМБУД»

Управління капітального будівництва ОДА провело тендер на добудову Охтирської ЦРЛ, в результаті якого роботи далі проводитиме ПАТ «Сумибуд» на суму 29,55 млн.грн.
Нинішній підрядник – «Сумбуд» береться добудувати підвал, приймальне, фізіотерапевтичне, травматолого-ортопедичне і отоларінгологічне відділення головного корпусу. Площа забудови – 1333 кв.м. Також виконають внутрішні опоряджувальні роботи, змонтують інженерні системи і електрообладнання, відремонтують каналізацію, влаштують пожежне водопостачання, системи оповіщенні при пожежі та пожежогасіння, а також комп’ютерну мережу. Крім того, у вартість договору входить медичне обладнання та його монтаж. Строк виконання цих робіт невідомий.

…ГАЗ ЕКОНОМЛЯТЬ

В Охтирці житлові будинки приватного сектору в основному опалюються індивідуальними приладами опалення з використанням природного газу. У зв’язку з продовженням урядової програми пільгового кредитування населення на впровадження енергозберігаючих заходів спостерігається поступове скорочення обсягів споживання природного газу. Люди міняють старі газові котли на енергоефективні, встановлюють твердопаливні котли, утеплюють будинки. У 2014 році Ощадбанк видав 20 кредитів на твердопаливні котли, а у 2015-му такою послугою скористалося 32 мешканця міста. З початку цього року надано 174 кредити на суму 3245,5 тис.грн. на придбання енергозберігаючого обладнання.

…ВВОДИТЬСЯ АБОНПЛАТА ЗА ГАЗ

З квітня 2016 року споживачам доведеться платити додатково 17- 29 гривень за місяць, навіть якщо не користувався ним зовсім. Це буде абонплата за доступ до газової мережі і складе 17 грн/міс. При наявності лише газплити і 29 грн/міс. – за плиту і газовий котел.
При цьому обіцяють, що з ціни газу приберуть складову «на перекачку», яка дорівнює 10,4% від «літньої» ціни (7,2 грн/куб.м) або 75 коп. Тобто, газ повинен подешевшати до 2,85 грн/куб.м взимку (зараз 3,6 грн.) і до 6,45 влітку.
Абонплата – це європейська практика. Вона вигідна тим, хто опалює будинки газом, але вдарить по кишені тих, хто користується газовою плитою без приладу обліку.

…ЗБИВ ВЕЛОСИПЕДИСТА І ВТІК

19 грудня близько 20.30 по вул. Пушкіна невстановлений водій, керуючи невстановленим автомобілем, при обставинах, які ще й досі встановлюються,здійснив наїзд на 65-річного велосипедиста, який рухався у попутному напрямку з автомобілем. Водій залишив місце події та зник у невідомому напрямку. В результаті ДТП велосипедист отримав численні тілесні пошкодження, з якими був доставлений в ЦРЛ. Якщо хтось був свідком даної події, поліція просить допомогти встановити особу водія. Конфіденційність гарантована.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: