ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО: 22 ГРУДНЯ ДЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА УКРАЇНИ

25 декабря 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | 5 коммент. | №51(1030)

НАША ТЕЦ – ЕНЕРГЕТИЧНЕ СЕРЦЕ ОХТИРЩИНИ


ВАЖКО ЗНАЙТИ БІЛЬШ ВАЖЛИВУ ГАЛУЗЬ В СТРУКТУРІ ЕКОНОМІКИ КРАЇНИ, НІЖ ЕНЕРГЕТИЧНА. ВІД НЕЇ ЗАЛЕЖИТЬ СВІТЛО ТА ТЕПЛО В НАШИХ ОСЕЛЯХ, СТАБІЛЬНЕ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПРОМИСЛОВОСТІ, ТРАНСПОРТУ, ЗВ’ЯЗКУ ТА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ. САМЕ ЦЕ РОБИТЬ ПРОФЕСІЮ ЕНЕРГЕТИКА ОДНІЄЮ З НАЙНЕОБХІДНІШИХ ТА НАЙПРЕСТИЖНІШИХ.

Завдяки відданості професії, любові працівників Охтирської ТЕЦ до своєї роботи в домівках охтирчан, мешканців району теплі батареї та безперебійне постачання гарячої води, а підприємства та установи забезпечуються електричною та тепловою енергією.

У КОТЕЛЬНОМУ ВІДДІЛЕННІ КОТЛО-ТУРБІННОГО ЦЕХУ ВНАСЛІДОК ПІДІГРІВУ ВОДИ ДО ТЕМПЕРАТУРИ 400-440 ГРАДУСІВ УТВОРЮЄТЬСЯ ПАРА, ЯКА, ОБЕРТАЮЧИ ЛОПАТКИ ТУРБІНИ, ПРИЗВОДИТЬ ДО ВИРОБЛЕННЯ ЕЛЕКТРО- ТА ТЕПЛОЕНЕРГІЇ.


ЧЕРГОВИЙ ЕЛЕКТРОМОНТЕР КВПА РОМАН ЧЕПУРА, ЧЕРГОВИЙ СЛЮСАР ІГОР ДЄЄВ, СТАРШИЙ МАШИНІСТ КОТЕЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ ВОЛОДИМИР НАЛИВАЙКО, МАШИНІСТ КОТЛІВ ОЛЕГ КРАМІНСЬКИЙ.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ – ДЕВІЗ ОХТИРСЬКОЇ ТЕЦ

Найболючішим питанням для нашого підприємства залишається забезпечення паливом, в якості якого використовується природний газ, а також значна зношеність теплових мереж, яким в переважній більшості вже виповнилося понад 30-40 років, – розповідає головний інженер Володимир ВАСІЛЬЄВ.
- Але незважаючи на всі труднощі, Охтирська ТЕЦ продовжує в повному обсязі забезпечувати споживачів міста тепловою енергією та гарячою водою. І цього нам вдалося досягти завдяки інвестуванню програм енергоефективності.
Значні кошти підприємство кожен рік затрачує на впровадження заходів з енергозбереження та зменшення споживання дорогого природного газу. Наприклад, в 2015р. було продовжено роботу по заміні зношеного насосного парку, відпрацблваних поверхонь нагріву котлів, старого обладнання турбогенераторів та електрообладнання електропідстанції ТЕЦ. Також фінансові ресурси були спрямовані на відновлення ізоляції трубопроводів теплових мереж та гарячого водопостачання з використанням сучасних ізоляційних матеріалів та покриття.
Впровадження інвестицій дозволило покращити роботу виробництва теплової та електричної енергії та зменшити питомі витрати палива».

СЕРЦЕ ОХТИРСЬКОЇ ТЕЦ – ГОЛОВНИЙ ЩИТ УПРАВЛІННЯ

Начальник котлотурбінного цеху (КТЦ) Сергій Кіктенко, електромонтер релейного захисту і автоматики Володимир Бутко, черговий начальник зміни електростанції Віктор Максименко, майстер КТЦ турбінного відділення Костянтин Тіщенко.

ТУРБІННЕ ВІДДІЛЕННЯ КОТЛОТУРБІННОГО ЦЕХУ НАЙСПЕКОТНІШЕ РОБОЧЕ МІСЦЕ ПІДПРИЄМСТВА

Машиніст-обхідник турбінного обладнання Олександр Макаров та старший машиніст турбінного відділення Сергій Шевченко регулюють режим роботи турбогенератора.

ОЛЕКСІЙ ЩЕРБИНА

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИЧНОЇГАЛУЗІ! ЩИРО ВІТАЮ ВАС З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!
Бажаю всім енергетикам, ветеранам галузі та колегам безаварійної роботи, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, щастя, оптимізму, світла й тепла, миру та злагоди у Ваших родинах. Нехай професійна майстерність, плідна праця і творчі задуми приносять Вам нові значні здобутки, енергетичній галузі – процвітання.

З найкращими побажаннями, директор ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» Олексій ЩЕРБИНА.

ЗДОБУТКИ 2015 РОКУ

Плідна праця і злагоджена робота директора ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» Олексія Юрійовича Щербини, головного інженера Володимира Васильовича Васільєва та високопрофесійного колективу посприяла тому, що опалювальний сезон 2015-2016 р.р. в Охтирці розпочався вчасно, незважаючи на складну політичну та економічну ситуацію в державі.

ЯКІ ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ СТОЯЛИ ПЕРЕД ПІДПРИЄМСТВОМ В ПОТОЧНОМУ РОЦІ ТА ЧИ ВДАЛОСЯ ЇХ ВИКОНАТИ, РОЗПОВІДАЄ ОЛЕКСІЙ ЩЕРБИНА:

- Цього року найважливішими завданнями було проведення капітального ремонту турбогенератора ст. №2 із заміною зношених вузлів, капремонту енергетичного котла ст. №2 із заміною зношених екранних труб та капітального ремонту залізобетонної димової труби, висотою 90 м з відновленням її несучої спроможності та маркувальних кілець. Були проведені ремонти парових котлів із заміною арматури, трубопроводів, поточні ремонти турбогенераторів, їх допоміжного обладнання, обладнання берегової насосної станції, обладнання для хімічної очистки води з заміною зношених хімреагентів, ремонт газового господарства, часткову заміну технічного водоводу від берегової насосної станції до ТЕЦ. Також в повному обсязі був проведений ремонт електрообладнання підприємства та електричної підстанції ОРУ-110/35/10кВ.

Крім того, були виконані гідравлічні випробування теплових мереж м.Охтирка після закінчення опалювального періоду 2014-2015рр. та перед початком опалювального періоду 2015-2016рр., по результатам яких було виконано усунення виявлених дефектних ділянок в кількості 8шт, в тому числі: по вул. Снайпера, вул. Леніна, вул. Київській, вул. Жовтневій, пров. Лісному та ін.

Одним з найважливіших завдань, що було виконане при підготовці теплових мереж до опалювального сезону, це підключення ЗОШ №2 по пров.Сумському,35 до теплових мереж ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» теплоізольованими трубопроводами 2Ду-108/200мм довжиною близько 400м (в двохтрубному вимірі) від трубопроводу 2Ду-150мм по вул.
Гафановича. Це дало змогу покращити ефективність роботи станції за рахунок зниження питомих витрат палива.

Вперше за власні кошти підприємства, спільно з Сумським центром стандартизації та метрології, була проведена державна повірка лічильників гарячого водопостачання, що встановлені в квартирах абонентів багатоповерхівок.

Спілкувалася Олена Кириченко

 Комментарии (5)

 

 1. Вася пишет:

  Щербина редкое хамло.
  Если мэр не врет, что вернет ТЭЦ городу, место Щербине на помойке. С таким гонором уже никуда не возьмут.

 2. Dfcz пишет:

  Щербина в следующем году вытрет ноги об ахтырчан, как вытер их об сумчан.
  Вспомните мои слова.

 3. Admin пишет:

  Скоро Новый год! А в новом году, будем надеяться и верить, что все изменится к лучшему. Совместными усилиями мы будем стараться изменить нашу с Вами жизнь, уважаемые читатели!

  С наилучшими пожеланиями и наступающими праздниками Вас!

 4. Dfcz пишет:

  В предыдущем комментарии имел в виду не обычных роботяг, а таких как директор ОЛЕКСІЙ ЩЕРБИНА – выводящий деньги за услуги в офшоры – через кипрские и виргинских островов компании.
  Кто не верит – смотрите госреестр и договор Брокэнергии с горисполкомом.

 5. Dfcz пишет:

  Обалдеть. Поздравляют арендаторов ТЭЦа! При том, что они гребут наши денежки, установив наивысший тариф в Украине при самом худшем обслуживании, продают налево электроэнергию и плюют на своих потребителей!!!
  Кого следующего будут поздравлять в Роксолане? Гитлера?

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: