Зроби лісу подарунок! Залиш ялинку у лісі!

25 декабря 2015 | ДОЗВІЛЛЯ | 1 комментарий |

У переддень Нового року люди вирубують у лісі ялинки. Але вони не замислюються про життя цих лісових красунь. Ялинка росла кілька років, а потім прийшла людина і зрубала її. А навіщо? Всього лише, щоб помилуватися  декілька днів. А після свят цю красуню викинути  і забудути про неї.

Саме в передноворічні дні проходить акція «На захист зеленої ялинки». Керівники гурткової роботи декоративно-ужиткового напряму Охтирського міського центру позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді Бабак Лілія Вікторівна (гурток «Український сувенір») та Шведенко Яна Сергіївна (гурток ( гурток «Мистецтво нашого народу») активно долучилися до акції, взявши участь у екологічних уроках «Зроби лісу подарунок! Залиш ялинку у лісі!», що пройшли у Охтирській загальноосвітній школі І-ІІІст.№5  ім. Р.К. Рапія.  Спільно з провідним спеціалістом Гетьманського Національного природного парку з екологічної  освіти Сусловою Оксаною Вікторівною були проведені майстер-класи.  Мета проведених заходів -  це допомога дітям у розширенні їх кругозору і уявленні про ялинки і сосни  – як і де вони ростуть, як можуть пристосуватися до навколишнього  середовища, яку вони роль відіграють у  житті людини і в природі; виховання у дітей моральних і естетичних якостей, викликати бажання  захистити зелені красуні, знайти альтернативу живій.

На заняттях діти пропонували, як можна припинити  варварське ставлення людей  до ялинок: збільшити штрафи за зрубані ялинки; посилити спостереження за ялиновими насадженнями;  створити спеціальні плантації ялинових дерев, щоб перед святами їх вирубувати, а навесні насаджувати нові саджанці;  виробляти штучні ялинки і продавати за розумною ціною. Учні сподіваються, що запропоновані ними заходи хоч трохи покращать життя ялинових насаджень. Та не виключають і той факт, що знайдуться й такі люди, які і на запропоновані  заходи не звернуть уваги.
Наше завдання – зберегти Землю і подарувати чисте повітря  нащадкам. Хай кожен з нас зробить свій вибір! І є Віра , що він буде  правильним.

Методист ОМЦПО-МАН   С.Теличко

 Комментарии (1)

 

  1. Dfcz пишет:

    Официально срубленные елки выращиваются специально, чтобы их срубили.
    Цветы вообще дарят, чтобы они простояли пару дней, но на их права МЦПО наплевать.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: