СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

30 декабря 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев | №52(1031)

…БАНКИ БЕРУТЬ КОМІСІЮ ЗА ГАЗ

Починаючи з грудня банківські установи ввели власний комісійний збір при оплаті послуг за газопостачання. При цьому розмір такої комісії визначається банком самостійно і від  постачальника газу не залежить.

…ЩО ОБСТЕЖУЮТЬ У ЖІНОЧІЙ КОНСУЛЬТАЦІЇ?

У даному випадку мова не йде про обстеження стану здоров`я жінок. Обстеження потребує саме приміщення та обладнання цього підрозділу Охтирської ЦРЛ. На цьому наполягає завідуюча консультацією Анжела ВОЛКОВА, яка, ставши депутатом міської ради, подала на розгляд сесії свій перший депутатський запит. У відповідності з ним міська рада вирішила створити тимчасову контрольну комісію, до складу якої увійшли депутати, спеціалісти,представники громадськості. Звіт за результатами роботи комісія повинна надати в місячний термін на опрацювання постійними комісіями міськради, а пропозиції з даного питання потім будуть винесені на розгляд пленарного засідання.

…ОХТИРСЬКІЙ ДИТЯЧІЙ МУЗИЧНІЙ ШКОЛІ ПРИСВОЄНО ІМ’Я П. С. БІЛИННИКА

З метою увічнення пам’яті відомого земляка, українського оперного співака Петра Сергійовича Білинника, враховуючи клопотання відділу культури і туризму Охтирської міської ради, відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», міська рада вирішила присвоїти Охтирській дитячій музичній школі ім’я відомого земляка, українського оперного співака П. С. Білинника. В звязку з цим змінюється назва «Охтирська дитяча музична школа» на «Охтирська дитяча музична школа імені П.С.Білинника».

…СТВОРЕНО НОВИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Міська рада прийняла рішення про створення комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» та затвердила його статут. Така потреба викликана необхідністю здійснення структурно-організаційного та фінансово-економічного розмежування первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги, забезпечення доступності і якості первинної медико-санітарної допомоги населенню територіальної громади міста Охтирка. Створюватиметься Центр на базі відокремленого майна поліклініки, що є спільною власністю територіальної громади міста Охтирка, знаходиться на балансі КЗ «Охтирська ЦРЛ» та переданого йому в оперативне управління. Фінансуватиметься новостворений заклад за рахунок міського бюджету.

…ЛІФТОВЕ ГОСПОДАРСТВО ПАСПОРТИЗУВАЛИ

Управління житлово-комунального господарства розробило паспорт програми модернізації, ремонту та заміни ліфтів у житловому фонді міста на 2016-2020 роки. У Охтирці в 23 житлових будинках розташовані 70 ліфтових шахт, в яких працює 70 ліфтів. Їх обслуговує спеціалізоване підприємство ТОВ «УкрСумиліфт». Робота по проведенню експертних обстежень ліфтів, термін експлуатації яких 25 і більше років та їх капітальний ремонт згідно з експертними оцінками для подальшої експлуатації здійснювалася протягом минулих 10 років. Однак станом на 1.10.2015 року відпрацювали нормативний термін 54 ліфти. Розроблена комунальниками програма містить заходи по її реалізації на п’ять років наперед з фінансуванням експертизи та капремонту ліфтів по кожному під`їзду.

…МОРАТОРІЙ НА ПРОДАЖ ЗЕМЛІ ПРОДОВЖЕНО

Президент України прийняв закон, який передбачає продовження мораторію на відчуження сільськогосподарських земель до 1 січня 2017 року. Разом з тим, до 1 березня Верховна Рада повинна розглянути законопроект про оборот земель сільськогосподарського призначення. Крім того, Держслужба з питань геодезії, картографії і кадастра України також розробила проект закону, згідно з яким забороняється населенню продавати сільгоспземлі приватним компаніям протягом двох років з часу відміни мораторію. Зняття мораторію буде проходити в два етапи, на першому з яких продаватимуться сільгоспземлі державної власності. Громадяни також отримають можливість продавати свої землі, але виключно державі. Перехідний період триватиме два роки, після цього ринок землі запрацює без обмежень.

…ЧИ ПОТРІБНЕ ОХТИРЦІ ЧЛЕНСТВО В АМУ?

На засіданні Сумського регіонального відділення Асоціації міст України під головуванням його керманича, Сумського міського голови Олександра Лисенка, на порядок денний було винесено питання про виключення міст Шостка та Охтирка із Сумського регіонального відділення Асоціації. Причина – несплата членського єдиного внеску. Кінцеве рішення в ході зустрічі не було прийняте, члени Асоціації сподіваються провести додаткову роботу з очільниками цих міст.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: