З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

1 января 2016 | ПРИВІТАННЯ | 2 коммент. | №52(1031)


ЛЮДМИЛА ЛЕГЕНЬКОВСЬКА,
ВИДАВЕЦЬ ГАЗЕТИ «РОКСОЛАНА-МАКСІ»:

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя, а у творчій роботі – з новими ідеями, які наші читачі зможуть оцінити вже незабаром. Нехай же святкова новорічна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, зігріє любов’ю серця, додасть сил та натхнення на наполегливу працю.


ЛІНА МЕРКУЛЬЦЕВА,
ГОЛОВНИЙ РЕДАКТОР ГАЗЕТИ «РОКСОЛАНА-МАКСІ»:

Бажаю, щоб Новий рік був щедрим на цікаві задуми та творчі успіхи, приніс нові перемоги, впевненість у правильності обраної мети й енергію для її досягнення. Дякуємо всім нашим читачам за підтримку. Щастя Вам, міцного здоров’я та чудового настрою у Новому році!


ОЛЕКСІЙ ЩЕРБИНА,
ДИРЕКТОР ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ»:

Бажаю Вам у новому році нових звершень та перемог. Нехай у Ваших оселях панує злагода, затишок, святковий настрій збережеться у Ваших серцях упродовж всього наступного року, а щедра доля наділить Вас міцним здоров’ям,щастям, взаєморозумінням і любов’ю.


ІГОР АЛЄКСЄЄВ,
МІСЬКИЙ ГОЛОВА:

Бажаю мирного яскравого сонця, процвітання Вашим родинам і нашій державі Україні. Нехай у кожній домівці лунає дзвінкий дитячий сміх, панує радість, доброзичливість, терпимість і оптимізм, а у кожній родині все буде настільки добре, наскільки Ви цього хочете і заслуговуєте.


ОЛЕКСІЙ ШАПОВАЛОВ,
НАЧАЛЬНИК ОХТИРСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ:

Нехай новий 2016 рік буде щедрим на сповнення мрій, подолання рубежів та перешкод. Хай додасть він Вам здоров’я і сил, творчого завзяття і наснаги, духовної величі і краси! Нехай родинний затишок і благополуччя панують у Вашій оселі, а Новий рік принесе Вам віру і надію.


ВІКТОР БАБИЧ,
ГОЛОВНИЙ ЛІКАР КЗ «ОХТИРСЬКА ЦРЛ»:

Бажаю, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Вірю, що у наступному році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я та здійснення найзаповітніших бажань.


МИКОЛА ГОРОБЕЦЬ,
ПРИВАТНИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ, ЧЛЕН РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇЇ ОЛЕГА
ЛЯШКА, ПОМІЧНИК-КОНСУЛЬТАНТ ОБЛАСНОГО ДЕПУТАТА:

Дорогі охтирчани, звертаюсь до Вас із найщирішими побажаннями міцного здоров’я, родинної злагоди, щирих думок та помислів, оптимізму та незгасимої віри у власні сили та можливості. Вірю, що 2016 рік – рік нових перетворень, перемог та досягнень, а безмежна та щира любов до рідної землі допоможе впевнено рухатися вперед до кращого та заможнішого життя.


ДМИТРО КИРИЧЕНКО:

Я дуже чекаю на зимові свята. Ми вже прикрасили ялинку, і я кожного ранку зазираю під неї, але подарунків там поки що немає. Тому я хочу, щоб Дід Мороз та Снігуронька принесли і дітям, і дорослим ті подарунки, про які вони мріють.

 

 Комментарии (2)

 

  1. Вacя пишет:

    А чой-та у Роксоланы на сайте время-то маасковское?

  2. Вacя пишет:

    Тьху, среди порядочных людей влепили директора частного предприятия, обворовывающего людей – Щербину.

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: