Стало відомо, що…

7 января 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №1(1032)

…НОВІ ПОВНОВАЖЕННЯ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ

Відтепер органам місцевого масоврядування надаються повноваження відносно реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання, ведення відповідного реєстру територіальної громади. Це позбавляє мешканців необхідності збирати довідки про склад сім`ї та проживання, необхідних при наданні соціальних та інших послуг.

Документ також спрощує процедуру отримання інформації з Державного земельного кадастру. Право на надання такої інформації отримують посадові особи органів місцевого самоуправління, в тому числі адміністратори центрів надання адміністративних послуг. Інформація з Держземкадастру надаватиметься в електронному вигляді в першу чергу нотаріусам і державним реєстраторам прав.

Згідно із Законом, з 1 березня 2016 року змінюються умови ведення і користування даними Держземкадастру, а з 4 квітня – змінюються і правила та процедури здійснення реєстрації місця проживання.

…КЕРІВНИКА ОБЛАГРОЛІСУ ПІДОЗРЮЮТЬ

Голова обласної ради Семен Салатенко офіційно заявив, що на його ім’я надійшло багато інформації і скарг стосовно справ щодо корупційних діянь , які відбуваються в ОКАП «Сумиоблагроліс».

Тому своїм розпорядженням голова ради відсторонив від виконання обов’язків виконуючого обов’язки генерального директора ОКАП «Сумиоблагроліс» Дмитра Нагорного.

А також звернувся до представників СБУ, обласної прокуратури, фіскальної служби та Національної поліції в Сумській області провести всебічну ретельну перевірку фінансово-господарської діяльності підприємства.

«Якщо чутки про корупцію і крадіжки в установі підтвердяться, прошу відкрити кримінальне провадження і покарати тих людей, які посягнули на власність громади Сумської області», – зазначив Семен Салатенко.

…РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО – З 1 ЛЮТОГО

Реєстрація учасників Зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 1 лютого 2016 року. Саме тестування призначене на 5, 11 та 13 травня з математики, української мови та історії України відповідно.

Екзамени з інших предметів випускники можуть здавати з 3 по 17 червня. На початку липня проходитиме додаткова сесія оцінювання якості освіти для тих випускників, хто не здав екзамени поїздом першої сесії.

Дворівневого оцінювання якості освіти у цьому році не буде. Випускників оцінюватимуть завдяки абсолютно новим тестам.

Реєстрація на пробне тестування почалася 5 січня. Його вартість складає 111 гривень.

…ГОДУВАВ КОРІВ, А ВИЯВИВСЯ В ЛІКАРНІ

Вранці 25 грудня в корівнику ООО «Перше травня» під час роздачі кормів міксером-кормороздатчиком затисло голову чоловіка між балкою і механізмом машини. Постраждалим виявився 37-річний заступник директора цього господарства. Чоловік перебував у тяжкому стані, за його життя боролися лікарі.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: