ОБЛАСНЕ ГУ НП УКРАЇНИ ПОВІДОМЛЯЄ

8 января 2016 | НОВИНИ | 1 комментарий | №1(1032)

НАФТУ КРАДУТЬ КАМАЗАМИ

Поліцейські переслідували автомобіль із краденою нафтою, водій якого ігнорував їх законні вимоги зупинитися, та створював аварійну ситуацію на автошляху. Таке «протистояння» завершилось перемогою правоохоронців. Машину із нафтою затримали і в якості речового доказу передали на зберігання до нафтогазовидобувного управляння.

Подія сталася в Охтирському районі. Працівники управління захисту економіки та Головного управління Національної поліції в Сумській області відпрацьовували територію на предмет викриття фактів несанкціонованого втручання в нафтопровід, викрадення та незаконного перевезення нафти.

«Близько другої години ночі, неподалік від дожимної насосної станції Рибальці-Качанівський ГПЗ увагу поліції привернув автомобіль КАМАЗ з нарощеними бортами. На вимогу поліцейських зупинитися, водій в рази збільшив швидкість. Це викликало підозру, і поліцейські почали переслідування авто. Правоохоронцям вдалося змоделювати ситуацію таким чином, аби таки зупинити автомобіль-порушник. При перевірці з’ясувалось, що транспортний засіб зареєстрований в Кіровоградській області. В його цистерні виявилась крадена нафта, а кабіна облаштована засобами радіозв‘язку,» – йдеться у повідомленні сектору комунікації Головного управління Національної поліції України в Сумській області. Вжитими оперативно – пошуковими заходами цієї ж ночі була виявлена і несанкціонована врізка в нафтопровід, з якої,вірогідніше за все, ця нафта була викрадена.

Дана подія зареєстрована в Охтирському відділі поліції. Вирішується питання про порушення кримінального провадження. Поліцейські вживають заходи по встановленню кола осіб, причетних до цього злочину.

 Комментарии (1)

 

  1. Камзёл пишет:

    Машинку уже отдали. Не верите – проверьте сами информацию.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: