Стало відомо,що…

13 января 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №2(1033)

…ТАЛАНТИ ОТРИМАЮТЬ СТИПЕНДІЇ

На засідання виконкому міської ради виноситься питання щодо затвердження розміру щомісячної стипендії творчим особистостям у 2016 році в сумі 475 грн. кожному. У відповідності до ухвали комісії щодо здійснення відбору серед претендентів на здобуття стипендії міської ради творчими особистостями та талановитими учнями початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів визнані керівник дитячих хореографічних колективів Охтирської дитячої музичної школи Віта СУШКО, головний режисер КЗ «ОМЦКіД» Світлана КОРНІЄНКО, член НСЖУ Валерія БАКУЛІНА, поетеса Тетяна АКІМЕНКО. Крім того, планується затвердити розмір щомісячної стипендії міської ради талановитим учням початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів у 2016 році в сумі 200 грн. кожному у відповідності до ухвали комісії, яка вибрала учениць дитячої музичної школи СЕРГІЄНКО Анну та ПІСКУРЬОВУ Пауліну, ученицю художньої школи ПЕТКІНУ Юлію.

…ДІТЕЙ АТОВЦІВ І ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ГОДУВАТИМУТЬ БЕЗПЛАТНО

Міська рада має намір з метою посилення захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Охтирка, а також дітей, які прибули з території АРК, м. Севастополь, Донецької та Луганської області звільнити з 1 січня по 31серпня 2016 року від плати за харчування дітей, які навчаються в закладах освіти міста Охтирки, батьки яких безпосередньо беруть, брали участь у проведенні антитерористичної операції, а також дітей, які прибули з території АРК, м. Севастополь, Донецької та Луганської областей.

…ОХТИРСЬКИЙ ВНЕСОК В ОБЛАСНИЙ БЮДЖЕТ

Прибуткова і видаткова частини обласного бюджету складають 1,3 млрд. грн. Прогнозовані прибутки складають 405,5 млн.грн. Це на 9,5% більше надходжень 2015 року. Найбільші надходження очікуються від промисловості – майже 23% загальної суми, сільського господарства – 21%, бюджетної сфери – 20, 5%. Найбільші обсяги прибутку дають в обласний бюджет Суми – 38,6%, Конотоп – 4,6%, Тростянецький район – 5,5%. Найменше очікується отримати від Великої Писарівки – близько 1%. У загальній сумі прибутків 72% складають надходження від податку і збору на прибуток фізосіб. Прогноз надходжень очікується на рівні 292 млн.грн., що на 12,3% більше попереднього року. У цій сумі частка сумських підприємств – майже 40%, конотопських -8% і охтирських 5,5%.

 



Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: