КРИМIНАЛ: МЕТА – ЗНЯТИ З ТРУБИ

14 января 2016 | КРИМІНАЛ | 2 коммент. | №2(1033)

НАШЕ МІСТО НЕ ДАРЕМНО НАЗИВАЮТЬ «НАФТОВОЮ СТОЛИЦЕЮ», АДЖЕ КРІМ ТОГО, ЩО З ОХТИРСЬКОЇ ЗЕМЛІ ВИДОБУВАЮТЬ МАЙЖЕ ПОЛОВИНУ ВСЬОГО ЧОРНОГО ЗОЛОТА КРАЇНИ, ТУТ ДАВНО ПРИГРІЛИСЯ ГРОМАДЯНИ З КРИМІНАЛЬНИМИ НАХИЛАМИ, ПРО ЯКИХ КАЖУТЬ, ЩО ВОНИ «СИДЯТЬ НА ТРУБІ».

Саме їх діяльність зводиться до злочинного втручання в систему перегону та крадіжки нафтопродуктів. Ми вже питали про те, що поліція затримала вантажівку з краденою нафтою та виявила незаконну врізку в нафтопровід. За даним фактом було розпочате кримінальне провадження, в рамках якого під час проведення відпрацювання оперативної інформації про крадіжки пально-мастильних матеріалів поліція виявила ще три вантажних автомобіля, власники яких обґрунтовано підозрюються в незаконних перевезеннях нафтопродуктів. При перевірці машин під тентами були виявлені металеві ємності із залишками речовини, схожої на нафту. Досить підозрілим виявився і той факт, що державний номерний знак, встановлений на одному з автомобілів, не зареєстрований на даний транспортний засіб. Зараз власники автомобілів дають пояснення слідчим. Речовина з цистерн направлена на експертизу.

За словами поліцейських, подібні машини переобладнують не для одноразової крадіжки. Тому обіцяють роботу по виявленню і затриманню інших подібних вантажівок і осіб, які займаються такою протиправною діяльністю продовжувати і далі.

 Комментарии (2)

 

  1. Admin пишет:

    петро ЧЕРНЕЧЧИНА

    Наверное “Старый новый год” у Вас удался?

  2. петро ЧЕРНЕЧЧИНА пишет:

    переварили з дрыгих газетик и выдали за совю инфу ха-з=ха

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: