ПОГОДНІ ВИТІВКИ: ЛЬОДОВИКОВИЙ ПЕРІОД В ОХТИРЦІ

17 января 2016 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 1 комментарий | №2(1033)

Чи можна ходити такими східцями?

Засніжило, замело, а потім ще й покрило льодяною кіркою проїжджу частину, тротуари, автівки, дерева… Ранок восьмого січня запам`ятався більшості охтирчан саме палким «поцілунком» Снігової Королеви. Ми пройшлися центральною частиною міста аби перевірити, чи безпечно пересуватися охтирчанам після таких витребеньок природи. І як виявилося, одним з найкраще вичищених від снігу був тротуар поблизу магазину «Чіп і Дейл». Олександра Миколайовича Шаталова ми застали якраз за роботою. Він старанно розчищав тротуар та паркувальне місце поблизу магазину. А ось відвідувачам з візочками магазину «Простор» не поталанило, адже пандус від снігу та криги ніхто й не думав розчищати.

Різдвяно-новорічні свята ще продовжуються, тому у будь-яку погоду, батьки з дітлахами прямують до головної ялинки міста аби сфотографуватися та отримати свою порцію кисню. Та дорога до ялинки досить небезпечна. Ми зустріли охтирчанина Андрія Крамаренка з донькою Настею на санчатах, які ледь вибралися на східцях до парку. Чому вельми людна пішохідна ділянка дороги не посипана піщано-сольовою сумішшю, для багатьох перехожих залишається загадкою.

 Комментарии (1)

 

  1. сергей пишет:

    Только в этом году там поменяли плитку из-за соли. На фото видно что тратуар обильно посыпан песком с солью, хочу добавить, что тротуары в центральной части города всегда расчищены. Спасибо басовскому трактору и дворникам. Магазинам надо тоже участвовать в уборки своей территории.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: