Стало відомо,що…

20 января 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №3(1034)

…АДМІНІСТРАТИВНА КОМІСІЯ У НОВОМУ СКЛАДІ

Виконком міської ради затвердив новий склад адміністративної комісії. ЇЇ очолює керуючий справами виконавчого комітету БОНДАРЕНКО Олена, заступником призначений заступник міського голови МАРТИМ’ЯНОВ Сергій, секретарем Лариса БОЖКО, члени комісії – начальник управління ЖКГ Валентина КОЛТИРЄВА, в.о. начальника управління економіки Алла ЯРМАК, начальник відділу з організаційної діяльності ради Олена МОЛЧАНОВА, заступник голови громадської ради при виконкомі міськради Анатолій БАСОВ.

…НА МАСОВІ ЗАХОДИ ДАЛИ ТРОХИ ГРОШЕЙ

На 15 лютого 2016 року об 11 годині біля пам’ятника загиблим в Афганістані призначено проведення мітингу, присвяченого дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Затверджено кошторис витрат у сумі 1680 гривень.

Народне гуляння «Масляна» в Охтирці попередньо призначене на суботу, 5 березня. Відділ культури і туризму міськради запропонував кошторис свята у сумі 7 940 гривень. З них 2000 гривень – на придбання призів для розважальної програми, решта – на оформлення афіш, сценічного оформлення майданчика тощо.

…ДОПОКИ НАС ДУРИТИМУТЬ ШАХРАЇ?

63-річному жителю Охтирки зателефонував невідомий і, представившись співробітником служби безпеки банку, повідомив, що з його рахунку хтось пробує зняти гроші. При цьому додав, що подібного можна уникнути, якщо негайно заблокувати картку, потрібно лишень повідомити службі безпеки номер своєї карти і код. Чоловік довірливо виконав усі вказівки співрозмовника. І в результаті такої «бесіди» з його рахунку щезло 4500 грн.

По даному факту слідчі відкрили кримінальне провадження, оперативні співробітники проводять розшукові заходи, щоб встановити злодіїв.

…ПОВІРЯТИ ЛІЧИЛЬНИКИ БУДЕМО БЕЗПЛАТНО

1 січня 2016 року вступила в силу нова редакція Закону України про метрологію та метрологічну діяльність, в якій чітко прописані взаємовідношення споживачів і постачальників послуг. Зокрема, з приводу повірки лічильників мешканців у законі пишеться: «П.4. Періодична повірка, обслуговування і ремонт (в тому числі демонтаж, транспортування і монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для ведення розрахунків за спожиті електричну і теплову енергію, газ і воду), які є власністю фізосіб, проводиться за рахунок суб`єктів господарювання. Відповідальність за своєчасність проведення періодичної повірки, обслуговування та ремонту лічильників покладається на суб’єкти господарювання, що надають ці послуги, і проводиться за рахунок тарифів на електро-, тепло-, газо- і водопостачання.

…КАДРОВІ ЗМІНИ В РДА

У Охтирській райдержадміністрації знову відбулися кадрові зміни. Замість Олександра Півня, який не попрацював заступником голови РДА з питань житлово-комунального господарства і року, на цю посаду призначений Олександр Клочко. Олександр Степанович до цього протягом тривалого часу працював начальником управління агропромислового комплексу.

…ДВА ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБИ ЗАБОРОНИЛИ

За інформацією Держслужби України з лікарських засобів в Україні тимчасово заборонена реалізація двох препаратів, якість яких виявилася під сумнівом. Це антибактеріальний препарат «Цефтриаксон» виробництва «ЛікхімХарків» і знеболююче «Лідокаїн-Здоров`я». Справа у тому, що до Держслужби надійшло кілька повідомлень про смерть пацієнтів після приймання даних препаратів. І поки розслідування не буде завершене, фармацевтичні компанії повинні відкликати з обігу вказані препарати. А самі хворі також повинні звертати увагу, аби їм не прописували вказані препарати у рецептах.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: