СТЕРЕЖІТЬСЯ! ПЕРЕЛОМний СЕЗОН ЗИМИ

20 января 2016 | КАРТИНА ТИЖНЯ | Нет комментариев | №3(1034)

СПРАВЖНЯ ЗИМА ЗІ СНІГОВИМИ ЗАМЕТАМИ ТА ОЖЕЛЕДИЦЕЮ НАКРИЛА МАЙЖЕ ВСЮ УКРАЇНУ. ДІСТАЛОСЯ Й ОХТИРЩИНІ.

- Найперша і найдієвіша порада з приводу того, як зберегти здоров`я та в деяких випадках навіть життя за складних погодних умов – це не виходити з оселі без вагомої на те причини. Особливо це стосується літніх людей. Одяг і взуття повинні бути комфортними. Ідеальний варіант – це довга дублянка чи шуба, взуття на низьких підборах. Якщо є така можливість, то придбайте «льодоступи». Рухайтеся без поспіху, ноги злегка розслабте в колінах. Ходіть по тротуарам, а не по натоптаним стежкам. Якщо ж, все-таки, утримати рівновагу Вам не вдається, то розслабте ту частину тіла, на яку Ви падаєте. І ні в якому разі при падінні не виставляйте руки.

При наданні першої медичної допомоги потерпілому запам`ятайте правило трьох О, яке звучить російською наступним чином: “обезболить, обездвижить и охладить”. При відкритих переломах кінцівок спочатку потрібно зупинити кровотечу, наклавши давлячу пов`язку на рану.

Не перебігайте дорогу та не виходьте зненацька навіть на пішохідний перехід. Пам`ятайте, що в ожеледицю значно збільшується гальмівний шлях. Також слід утриматися від вживання алкогольних напоїв, які погіршують реакцію та координацію рухів.

Найпоширенішими травмами є переломи кінцівок, потім – грудної клітини та травми хребта. Найтяжчі пацієнти, які перебувають в травматології, це охтирчанка, що вистрибнула з п`ятого поверху та 78-річна пацієнтка з Писарівки, яка поступила до нас з переломом стегна.

Вартість лікування травм, отриманих після падіння, залежить від тяжкості пошкоджень та від необхідності оперативного втручання. Наприклад, якщо пацієнту потрібно буде встановлювати пластину, то доведеться викласти свої кровні в розмірі від 6000 грн. до 1000 доларів.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: