НАМІРИ МІСЬКОЇ ВЛАДИ: ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ

21 января 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №3(1034)

Виконавчий комітет міської ради планує встановити плату за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, в межах затверджених норм (у грамах), в залежності від фактичної вартості харчування за день у розмірі 60% – батьківська плата та 40% – кошти міського бюджету.

Звільняються від плати за харчування дітей батьків або осіб, які їх замінюють, у сім’ях, в яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал, з урахуванням індексу зростання цін, не перевищував прожиткового (гарантованого) мінімуму.

Також не платитимуть за харчування діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою в сім’ях; діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків; діти, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку та перебувають у спеціальних групах; діти у санаторній групі з малими і затухаючими (з латентною) формами туберкульозу дошкільного навчального закладу «Орлятко» та діти інвалідів.

На 50% зменшується розмір плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах для батьків, які мають троє і більше дітей.

Що стосується розміру плати за харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах, то вона становитиме з січня 2016 року:

*11,16 грн. дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, учням, батьки яких отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та навчаються в 1-4 класах загальноосвітніх навчальних закладів – за рахунок коштів субвенції державного бюджету;

*12,59 грн. дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, які навчаються в 5-11 класах загальноосвітніх навчальних закладів – за рахунок коштів субвенції державного бюджету;

*11,16 грн. учням 1-4 класів, які не користуються пільгами із розрахунку 6,16 грн. – за рахунок коштів міського бюджету, 5,00 грн. – за рахунок батьківської плати.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: