ТУРИЗМ ПО-ОХТИРСЬКІ: Охтирчани підкорили Карпати

25 января 2016 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №3(1034)

Володимир Вахрушкін, Богдан Литвиненко, Віталій Бутенко, Олександра Максименко, Артем Сич, Максим Заблук, Сніжана Бабич, керівник гурткової роботи Валентин Сталинський, Тая Василенко, Роман Князь, Олександр Червоний (позаду – г. Петрос)

Одинадцять охтирчан весело й з користю для здоров`я провели зимові канікули в мальовничих Карпатах завдяки керівнику гуртка «Спортивний туризм» при ОМЦПО-МАН Валентину Сталинському. Туристичний маршрут був насиченим та цікавим. Перед сходженням у гори юні туристи побували у м. Рахів, в музеї екології, побували в самому Географічному Центрі Європи, на Яблуницькому перевалі та одноіменній горі. Оскільки ціллю поїздки було підкорення гірських вершин, мандрівники вирушили на зустріч пригодам. Подолавши 7,5 км впродовж п`яти годин, охтирчани дісталися вершини г. Говерла, висота якої сягає 2061м. Наступним пунктом туристичного маршруту була безкрая Голочевська полонина, а ще за 2 км дуже складного підйому юні екстримали і опинилися на вершині г. Петрос (2020 м). Наступні дні порадували охтирчан насиченим екскурсійним графіком: м. Яремча, стежка Довбуша. Гостинний Львів зустрів мандрівників етнічними будівлями, величними церквами та соборами, а смак філіжанки кави доповнив приємні враження. На цих вихідних члени спортивного гуртка в ігровій формі осягали ази зимового туризму в урочищі «Ківшар». Правила пересування та орієнтування в засніженому лісі, навики розведення багаття з вологого хмизу та інформація про те, як уникнути переохолодження та обмороження, добре закарбувалася в пам`яті дітей та обов`язково стане їм в нагоді в майбутньому. Веселі спуски з гірок, смаження сала на вогнищі та співи під гітару доповнили враження від міні-подорожі.

Наступна поїздка планується на весняних канікулах. Проте екскурсійний маршрут ще розробляється: це може бути й о. Хортиця, заповідник Асканія-Нова.

«Вивчайте навколишній світ і Ваше життя не мине марно», – стверджує Валентин Сталинський.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: