НОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ: ОКСАНА БІЛОУСОВА призначена начальником МІСЬКОГО ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

27 января 2016 | НОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ | Нет комментариев | №4(1035)

За чотири роки існування ЦНАП тут помінялося стільки ж начальників. Нова справа вимагає нового ставлення до себе і бюрократизм потрібно залишати за порогом цієї структури, що не кожному до душі і під силу. Зараз люди не ходять по всіх відділах, управліннях, конторах і офісах, щоб вирішити своє питання, а здають заяви, забирають дозволи чи отримують відмови через цю інстанцію. Тож адміністраторів центру можна назвати аванпостом усіх чиновників міста. Звичайно ж, хочеться зустрічати тут приємних, порядних і чуйних людей. Хто керуватиме службою?

НАША ДОВІДКА

Народилася: 29 квітня 1977 року у смт. Свеса Ямпільського району Сумської області.
Освіта: Сумський держуніверситет за спеціальністю «фінанси»
Трудова діяльність: З 2000 року проживає у м.Охтирці, де й почала працювати в ОДПІ. У 2004 році перейшла в систему КРУ, яка згодом була реформована в державну фінансову інспекцію, остаточно ліквідовану 22 грудня 2015 року, і була скорочена з посади заступника начальника. Взяла участь у конкурсі на заміщення посади начальника міського ЦНАП і за його результатами стала переможцем. На посаду призначена розпорядженням міського голови від 20.01.2016 р.
Сімейний стан: одружена, виховує 13-річну доньку і 5-річного сина.
Хобі: любить в’язати спицями. Раніше вив’язувала за тиждень світер і вся родина красувалася у витворах її рук. Зараз стає все менше часу, але для свого хобі можна знайти хоча б годину на тиждень. Крім того, любить готувати смачні страви і читати художню літературу.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: