“РОКСОЛАНА НА ЗВ’ЯЗКУ”: ВІД ШУМУ ТРІЩІТЬ ГОЛОВА

30 января 2016 | ПРАВОВА ДОПОМОГА | Нет комментариев | №4(1035)

“Я мешкаю в будинку за адресою: вул. Київська, 2. На першому поверсі вже не перший місяць тривають ремонтні роботи в приміщенні «Ощадбанку». З раннього ранку до пізньої ночі не вимикаються перфоратори та інші будівельні інструменти. Чи можна знайти на горе-ремонтників якусь управу?” АЛЛА ХОМЕНКО, ПЕНСІОНЕРКА

“Роксолана” з цього приводу надіслала запит начальнику Охтирського відділу поліції Олексію Шаповалову. Він пояснив, що за заявою громадянина дільничний інспектор спочатку повинен вийти на місце події аби перевірити дану інформацію та лише після цього нададуть коментарі. Щоб вирішити пробему шуму у квартирі, Аллі Хоменко необхідно звернутися до чергової частини Охтирського відділу поліції та написати заяву. Працівники Охтирського міськрайонного відділу ДУ «Сумський обласний лабораторний центр Держсанепідемслужби України» (колишня СЕС) за заявою також можуть за допомогою шумоміру визначити, чи перевищений рівень шуму.

Питання захисту населення від впливу шуму в Україні регулюються низкою нормативно-правовихактів. Це закони «Про поліцію», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про охорону атмосферного повітря», а також Кодексом про адмінправопорушення. У нас в країні шуміти не можна практично ніде. «Тихими» повинні бути і розташовані у межах населених пунктів заклади громадського харчування, торгівлі, побутового обслуговування, розважального бізнесу. В усіх місцях з 22:00 до 08:00, тобто у нічний час, заборонено голосно співати і кричати, використовувати апаратуру для відтворення звуку та інші джерела побутового шуму. Проведення на захищених об’єктах ремонтних робіт, що супроводжуються шумом, забороняється у робочі дні з 21:00 до 08:00, а у святкові та неробочі дні – цілодобово. Якщо ж власник або орендар приміщень хоче здійснювати ремонтні роботи у святкові і неробочі дні, то для цього він повинен отримати дозвіл мешканців усіх поблизу розташованих квартир.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: