“РОКСОЛАНА НА ЗВ’ЯЗКУ”: І ЗНОВУ ПРО СУБСИДІЮ

30 января 2016 | СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ | Нет комментариев | №4(1035)

ЯК НАДАЮТЬСЯ ПІЛЬГИ БАГАТОДІТНИМ РОДИНАМ, УЧАСНИКАМ ТА ДІТЯМ ВІЙНИ В 2016?

ВІДПОВІДАЄ НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ СОЦЗАХИСТУ :

- Пільги зазначеним категоріям громадян надаються з урахуванням доходу, у разі коли середньомісячний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу не перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу.

З 1 січня 2016 року граничний розмірдоходу, який дає правона отримання податкової соціальної пільги становить 1930 грн. З метою своєчасного визначення права на отримання пільг, громадяни, до 20 січня 2016 року, повинні надати до управління декларацію та довідки про доходи за попередня шість місяців, що передують місяцю звернення (окрім непрацюючих пенсіонерів, які отримують пенсію в управлінні Пенсійного фонду України у м. Охтирці та Охтирському районі).

У разі, якщо пільговик або члени його сім’ї, які користуються пільгами, є непрацюючими працездатними особами, до управління подаються документи, що підтверджують відсутність доходів. З питання надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням доходу просимо звертатися до управління соціального захисту населення за адресою м. Охтирка, вул. Леніна, 1 кабінет 1, або за телефоном 4-15-38.

ВІДПОВІДАЄ НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ УСЗН ІРИНА БОЖКО:

У 2015 РОЦІ БУВ ВІДКРИТИЙ ДЕПОЗИТ У ВАЛЮТІ, ЯКИЙ У ЕКВІВАЛЕНТІ ПО КУРСУ НАЦБАНКУ НЕ ПЕРЕВИЩУВАВ 50 ТИС. ГРН. НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ У ЗВ`ЯЗКУ З ПІДВИЩЕННЯМ КУРСУ НА КІНЕЦЬ ТЕРМІНУ БУДЕ СУМА, БІЛЬША ЗА 50 ТИС. ГРН. ЧИ ЗАВАДИТЬ ЦЕ ОТРИМАТИ СУБСИДІЮ?

- Субсидія не призначається, якщо будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (осіб, які фактично проживають), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії (призначенням субсидії без звернення) здійснив купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля, транспортного засобу (механізму), будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку або оплатив послуги з будівництва, ремонту квартири (будинку) або автомобіля, транспортного засобу (механізму), телефонного (в тому числі мобільного) зв’язку на суму, яка на дату купівлі (оплати) перевищує 50 тис. гривень. Дана норма не стосується депозитів.

ЧИ МОЖУ Я ОФОРМИТИ СУБСИДІЮ, ЯКЩО ЧОЛОВІК ОФІЦІЙНО ПРАЦЮЄ ЗА КОРДОНОМ?

- Так, субсидія розраховується, виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (осіб, які фактично проживають), яким нараховується плата за житлово-комунальніпослуги, у тому числі осіб, призваних на строкову військову службу. Для призначення субсидії Вам необхідно надати відомості про отриманий чоловіком дохід.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: