ДЕКОМУНІЗАЦІЯ: МЕР ПРИЙНЯВ РІШЕННЯ

3 февраля 2016 | НОВИНИ | 31 коммент. | №5(1036)

Міський голова Ігор Алєксєєв підписав розпорядження щодо перейменування та повернення історичних назв вулиць та провулків міста та об’єктів топоніміки. Зокрема, доручив КП «Благоустрій» провести демонтаж зірки на Алеї призовника, таблички з написом «Борцам за власть Советов, павшим в годы гражданской войны на Ахтырщине» на Братській могилі борцям за Радянську владу у міському парку, меморіальної дошки на честь І.Ф.Гончаренка, охтирчанина, керівника групи охтирських більшовиків, створеної у травні 1917 року по вул. Жовтневій,2. Крім того, затвердив новий список перейменованих вулиць та провулків з урахуванням громадської думки. Кого на кого поміняв мер, читайте у продовженні відповідного циклу публікацій у нашій газеті. Жителі міста повинні знати, чиє саме ім`я носить їхня вулиця. Управлінню житлово-комунального господарства доручено забезпечити виготовлення відповідних зовнішніх знаків з найменуванням вулиць та провулків. Вважати, що правовстановлюючі документи, технічна документація на земельні ділянки та нерухомість, тендерна документація, договори, паспорти та інші документи, які містять назви перейменованих цим рішенням об’єктів топоніміки міста Охтирка, є дійсними з урахуванням вимог законодавства.

 Комментарии (31)

 

 1. Пионер пишет:

  Якась нахабна пика пише за мене на “рос.язикье”.Гей.Юначе.А ну не балуйся

 2. прохожий пишет:

  Да, жаль,что долго ещё будем пожинать после майданный дебилизм…

 3. (((( пишет:

  Думаю, Алексеев нехотя подписывал это распоряжение по переименованию улиц. Если же он с удовольствием поставил свою подпись под этим крайне идиотско-опасным решением, значит, – Алексеев чмо.

 4. Депутаты были против переименования улиц. Алексеев своим указом переименовал. Так что все вопросы надо задавать ему.

 5. Сергей пишет:

  Все затраты на переименование – за счет депутатского корпуса и Алексеева!

 6. Василь пишет:

  Зачем ты пишешь под разными никами?

 7. ВИН пишет:

  Кстати, когда идиотизм закончится, чем заниматься будут?

 8. ВИН пишет:

  Этот майдан породил удивительную породу абсолютно наглых, беспардонных, малообразованных людей – рогулей. Не построившие ни одного завода или улицы, они их переименовывают. Эти маргиналы и манкурты плюют в душу наших отцов и дедов, оскорбляют героическое и трагическое прошлое.

 9. АМК пишет:

  Да уж. Побольше бы улиц было имени Булгакова, чтоб современным Шариковым напоминание было, кто они и чем закончат.

 10. 57468 пишет:

  Чем бы ни заниматься, лишь бы не трудиться – главная политика в украине на сегодняшний день

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: