КРИМІНАЛ: НАФТУ КРАДУТЬ ТИСЯЧАМИ ТОНН

3 февраля 2016 | КРИМІНАЛ | 6 коммент. | №5(1036)

Незаконна нафтобаза була замаскована шестиметровою огорожею на околиці Охтирки по вул. Грибоєдова. Саме тут була проведена спецоперація правоохоронців. На оперативній відеозйомці видно, як по одну сторону територію оточили 20 спецназівців, по іншій знаходяться двоє чоловіків: заступник директора фірми, яка орендує будівлі на околиці міста, та його адвокат. Переконують, вони розпоряджаються цією територією лише наполовину. Про те, що поруч вкопані 3 цистерни по 50 тисяч тонн та ще одна бетонна – на 80 тисяч, не знали.

«Ці ємкості ми вилучаємо за допомогою спецобладнання та передаємо на зберігання на час слідства в Охтирканафтогаз», – повідомив слідчий Охтирського відділу Нацполіції Сергій Різник.

Із цистерн відкачали близько семи тисяч тонн так званого чорного золота. Решту, ймовірно, нелегали встигли вивезти. Слідство встановлює точну суму збитків заподіяних державі. За попередніми підрахунками – це мільйони гривень.

 Комментарии (6)

 

 1. Василь пишет:

  Посмотрел репортаж Пульсара… Все стало на свои места.
  “информация поступила от официальных источников” – липа, как я и думал.
  Ну Роксолана, блин, вы хоть имейте представление, о чем пишете.

 2. прохожий пишет:

  Случайно это не ахтырский “герой майдана”,меценат и “ув. предпрениматель”, о котором была статья в Роксолане ?Статья о том как он и его соратники “делали революцию”.

 3. Василь пишет:

  “3 цистерни по 50 тисяч тонн та ще одна бетонна – на 80 тисяч” – это объемы супертанкеров. Вы представляете себе их высоту, ширину, длину?
  Наиболее вероятно – все кражи нефти крупных воров спишут на этих жуликов, для того и написаны такие объемы.

 4. Роксолана пишет:

  информация поступила от официальных источников. Сами ничего не придумали. если будет новая информация, то сообщим

 5. Валерий пишет:

  На фото цистерна не похожа на 50 тон и не поверю чтобы наша доблестная так званая полиция ничего не знала я думаю намекнули сверху, дураков может быть и посадят, а крышевальщиков отмажут, а хотелось я думаю всем чтобы и им дали по заслугам.

 6. Василь пишет:

  Нихрена се емкости построили! “50 тисяч тонн та ще одна бетонна – на 80 тисяч”!
  Это – примерно 2500 цистерн, или 50 железнодорожных составов!!!
  Инопланетяне что ли помогали?

  Эх, Роксолана-Роксолана…

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: