КАРТИНА ТИЖНЯ: ПОТОП У КВАРТИРАХ

4 февраля 2016 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, КАРТИНА ТИЖНЯ | Нет комментариев | №5(1036)

Мешканцям будинку Дачний, 3 також не позаздриш. Адже до них у квартири з даху просто ллється тала вода. Від підвищеної вологості пліснява задекорувала стіни та стелю, шпалери повідклеювалися, штукатурка сиплеться, а балкони стають аварійними й небезпечними для життя.

Мешканка 17-ї квартири Надія КОВАЛЕНКО:

- Час від часу наші квартири заливає водою: влітку – дощовою, взимку- талою. Через це мені потрібно робити капітальний ремонт, адже відкоси на вікнах сипляться, балкон взагалі в непридатному для використання стані. Я в розпачі. До ЖЕКу зверталася неодноразово, на що мені відповіли: «Чекайте, ще Ваша черга не прийшла. На Дачному багато таких будинків, які потребують капремонту даху». У нашому будинку мешкає багато пенсіонерів, які не мають фізичної та матеріальної можливості створити ОСББ.

Мешканець 18-ї квартири Анатолій ГОРДІЄНКО:

- Переїхав я до цього будинку в 1993 році. І з цього часу розпочалося моє протистояння з комунальниками з приводу капітального ремонту даху. 13 січня, після того, як працівники ЖЕКу розчистили покрівлю від снігу, у наші квартири полилася вода. По декілька відер води щодня виносили. Повідомили директора «СІБ» Сергія Бондаренка, проте він поставився до мене грубо, конкретної відповіді так і не надав, зіславшись на відсутність коштів.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: