ФОТОПАНОРАМА: ЗИМОВІ ЗАБАВИ ОХТИРЧАН

6 февраля 2016 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №5(1036)

Юна фігуристка

28 січня з неба сипав пухнастий сніг. Морозне повітря, просочене хвойним ароматом, насичує організм киснем. А якщо до цієї композиції додати заняття зимовими видами спорту, то вийде чудовий натюрморт під назвою «Здоров`я». Саме за ковтком зимових вражень та гарним самопочуттям охтирчани  прямують на льодовий майданчик, що поряд з НГВУ «Охтирканафтогаз». Катаються всі -  і дорослі, і дітлахи.

Учениця 1 класу школи № 5 Ірина Гриб впевнено тримається на ковзанах. Перші ковзани дівчинці подарував дідусь, коли їй виповнилося лише три рочки. Впевнено себе почувати на  кризі навчила її матуся. «Що може бути кращим за активний відпочинок на свіжому повітрі протягом вимушених канікул? Це набагато корисніше для здоров`я, аніж сидіти днями за комп`ютером чи перед екраном телевізора», – говорить Іринка.

Охтирські лижники

Учень 11 класу школи № 1 Дмитро Мандич вперше став на лижі, які йому дісталися у спадок від тата,  в чотири роки. Коли йому виповнилося 7 років, записався до ДЮСШ на відділення «Лижні гонки» (тренер – Віктор Бондаренко). З тих пір, щойно землю укутує пухнастий сніг, Дмитро прямує до Ківшару, аби продовжити зимові тренування. Щороку юний спортсмен бере участь у міських змаганнях з лижних гонок, два рази їздив на обласні змагання. В минулому році в командному заліку наша команда зайняла почесне 3 місце. Проте влітку він теж не сачкує – відвідує відділення «Легка атлетика» (тренер – Тетяна Антонова). Дмитро говорить, що розпочинати займатися спортом ніколи не пізно, а здоровий спосіб життя завжди в моді.

Учениця 9 класу школи № 4 Діанка Волобуєва третій рік підряд взимку підкорює сніжні простори на лижах. І свого однокласника Віталія Демченка долучила до занять спортом. Тепер вони разом на свіжому повітрі весело й з користю для здоров`я проводять час.


 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: