КАРТИНА ТИЖНЯ: НОВИНИ

13 февраля 2016 | НОВИНИ | 1 комментарий | №6(1037)

НОВІ ГАРАНТІЇ УЧАСНИКАМ АТО

Верховна Рада прийняла законопроект, яким передбачається надання статусу учасника бойових дій особам рядового і керівного складу підрозділів ДФС, які брали безпосередню участь в АТО, знаходячись в районах АТО під час її проведення. Вказані категорії військовослужбовців визнаються інвалідами війни. Крім того, дія закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» розповсюджується і на членів їх сімей. Також в перелік суб’єктів, що безпосередньо здійснюють боротьбу з тероризмом, включено і Державну фіскальну службу.

Крім того, прийнято рішення про надання права на безплатне медичне обслуговування в клінічній лікарні «Феофанія» особам рядового і керівного складу ДФС, які отримали поранення під час служби в АТО.

Внесені зміни до ст.15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». На членів сімей осіб, які загинули чи померли внаслідок участі в Революції Гідності і АТО, не буде розповсюджуватися норма закону, яка відміняє пільги, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу родини в розрахунку на одну особу за попередні 6 місяців не перевищує 1710 грн.

ЧАС ОСВЯТИТИ СВІЧКУ

Стрітення Господнє належить до 12 найбільших свят у році. Відзначають його в пам’ять про те, як Діва Марія принесла до Єрусалимського храму Ісуса Христа, де на них довгі роки чекав праведний Симеон. Адже йому було пророковано: доки не побачить Спасителя, не помре. Тому у цей день у церквах освячують свічки, які мають символічне значення. Адже Симеон, коли побачив Ісуса, сказав, що Христос є світлом. Освячені свічки люди тримають удома і запалюють їх, коли моляться.

У народі ці свічки наділяють неабиякою силою – вони оберігають оселю від бурі, зливи, смерчу, граду, а членів родини – від злого ока та хвороб. Освячена в цей день вода також має цілющі можливості.

НАШ ВНЕСОК У МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ

Від платників податків Охтирської ОДПІ до місцевого бюджету за 2016 рік надійшло більш ніж 271 млн.грн.

Завдяки цьому була можливість витратити на фінансування бюджетної сфери та вирішення соціальних програм на 42,7 млн.грн. більше ніж у аналогічному періоді 2014 року.

В лідерах приросту податкових платежів – земельний податок . Сума надходжень від цього податку склала понад 42 млн.грн. Це на 11 млн.грн. перевищує показники січня-грудня 2014 року.

Нагадуємо, що коефіцієнт індексації нормативно грошової оцінки земель, на який індексується нормативно грошова оцінка земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, розрахований відповідно до п.289,2 статті 289 Податкового кодексу України, станом на 1 січня 2016 року становить 1,433.

ВИПЛАТИ ПО ЄВРОПРОТОКОЛУ ЗБІЛЬШИЛИ

Ліміт виплати страхового відшкодування обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників (ОСЦПВ) при врегулюванні ДТП за допомогою “європротоколу” в Україні з 1 лютого збільшено в два рази – до 50 тис. грн. Що стосується підвищення лімітів з виплати постраждалим у ДТП за нанесення матеріального збитку з 50 тис. грн до 100 тис. грн і нанесення збитку здоров’ю з 100 тис. грн до 200 тис. грн, то розпорядження, що закріплює цю норму, набуде чинності через 10 днів після його офіційного опублікування.

“Європротокол” був запроваджений в Україні 19 вересня 2011 після вступу в силу закону про спрощене оформлення ДТП. Завдяки цьому нововведенню, автомобілісти можуть самостійно оформляти ДТП без залучення представників ДАІ.

КОРУПЦІЇ БОРОТЬБА НЕ СТРАШНА

За результатами соціологічного дослідження «Рівень сприйняття корупції бізнесом. Друга хвиля», яке провели Transparency International Україна,«PwC Україна та GfK Ukraine», наша Сумська область продовжує пасти задніх на 18 сходинці, більше того, рівень корупції за останні півроку значно виріс та погіршив загальну картину.

 Комментарии (1)

 

  1. Василь пишет:

    “до місцевого бюджету за 2016 рік надійшло” – пора в газете открывать раздел: “Новости из будущего”

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: