СБУ ПОВІДОМЛЯЄ

14 февраля 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №6(1037)

УЧАСНИКАМ ОРГАНІЗОВАНОЇ ЗЛОЧИННОЇ ГРУПИ ЗАГРОЖУЄ ДО 15 РОКІВ

Як вже повідомлялося раніше, 8 січня поточного року правоохоронці по «гарячим слідам» затримали трьох осіб, які здійснили розбійний напад на відділення пошти в с. В. Бобрик Краснопільського району Сумської області.

На даний час проведеним оперативно-розшуковим заходам встановлено, що вказані особи упродовж грудня 2015 року – січня 2016 року вчинили ряд умисних корисливо-насильницьких кримінальних правопорушень на території м. Суми та Сумської області,  перетворивши цю злочинну діяльність на основне джерело свого існування. Зокрема, ними здійснено п’ять розбійних нападів із застосуванням зброї та насильства на представників підприємницької діяльності, викрадення людей та незаконне позбавлення їх волі, незаконне заволодіння транспортними засобами, у тому числі викрадення родини бізнесменів, що сталося у м. Суми 25 грудня 2015 року, та інші кримінальні правопорушення. Прокуратурою Сумської області змінено кваліфікацію злочинів, інкримінованих групі із трьох осіб, і їм повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 146 (незаконне позбавлення волі), ч. 5 ст.186 (грабіж), ч. 4 ст. 187 (розбійний напад), а також ч. 3 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) КК України, вчинених за попередньою змовою групою осіб із застосуванням зброї.

Як повідомив начальник відділу прокуратури Сумської області Анатолій Мірошниченко, за вчинення зухвалих злочинів зловмисникам загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі із конфіскацією майна.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: