КОМУНАЛЬНА СФЕРА: ЗИМА У МІСТІ

14 февраля 2016 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №6(1037)

«ДОСИТЬ СНІГ ВТОПТУВАТИ», – ПОПЕРЕДИВ МЕР

Представник управління ЖКГ Микола Покровський виступив на щопонеділковій апаратній нараді зі звітом про очистку міста від снігу, розповів про півторамісячну норму опадів, які звалилися протягом трьох днів на Охтирку, подякував усім організаціям, які допомагали згрібати і вивозити сніг, мимохіть нарікнув на нерадивих підприємців, які не прибирають закріплену територію.

Міського голову Ігоря Алєксєєва обурила інформація про те, що за весь цей період, коли і комунальники, і всі підприємства та організації незалежно від форми власності, і мешканці приватного сектору повинні спільними зусиллями поборотися із стихією, декому були байдужі загальноміські проблеми. Насправді навіть у центрі міста сніг біля прилеглих територій чистили далеко не всі власники та орендатори магазинів та інших комерційних об’єктів, ігнорували міські Правила благоустрою і громадяни, чиї садиби межують з міським тротуаром – багато хто не прочищав доріжки навіть від власної хвірточки.

САМ СКАЗАВ:

Складено всього один адмінпротокол на директора продовольчого ринку за вивіз снігу з території ринку з воріт на вул. Батюка. Правильно, що склали. Але ж де всі інші? А всім іншим писали приписи, слали телефонограми, ходили хтозна чого по вулицях з якимись перевірками, тільки сніг втоптували…», - у черговий раз констатував факт мер І. Алєксєєв.

Дійсно, чого дарма сніг втоптувати, коли у працівників УЖКГ є всі важелі для впливу і для змушення ледарів попрацювати – всі вони мають право складати адміністративні протоколи. А якщо не складають – значить, не виконують своїх обов’язків. Тоді й не дивно, що у минулому році, наприклад, не відбулося жодного засідання адміністративної комісії при міській раді, бо не було подано жодного протоколу. Але ж вину щодо цього повинен розділити з підлеглими і міський голова, в обов’язки якого входить контроль за діяльністю підпорядкованих структур.

НАШ ЕКСПЕРИМЕНТ: НА КОВЗАНАХ НА РОБОТУ?

Перехожі неквапливо, з побоюванням, ступають на лід. А хто поспішає, то змушений, ризикуючи власним життям, виходити на проїжджу частину.

Як охтирчанам пересуватися вулицями міста, які більше схожі на льодовий майданчик? Ми вирішили провести експеримент, метою якого було з`ясування найбезпечнішого способу дістатися до роботи. Наш журналіст кожного дня прямував до редакції: на підборах, на платформі, у спортивному взутті та, навіть, на ковзанах. І ми дійшли висновку, що вищеперераховані варіанти не мають нічого спільного з безпекою. І зробили ВИСНОВОК – доки крига не скресне, пересуватися містом можна хіба що на четвереньках.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: