Стан зимового утримання доріг

15 февраля 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев |

Інформація

про стан зимового утримання доріг міста станом на 08.02.2016

З метою забезпечення безпечної життєдіяльності, безпеки і зручності пішохідного і транспортного руху в м. Охтирка,  покращення санітарного стану міста щороку, після затвердження міського бюджету  управління житлово-комунального господарства Охтирської міської ради проводить тендерну закупівлю робіт  з щоденного прибирання міста двірниками, спецтехнікою та розчищення доріг від снігу.

Переможцем на виконання зазначених робіт у зимовий період 2015-2016 років  визначений КП «Благоустрій».

Зимове утримання доріг передбачає виконання наступних робіт:

-  очищення доріг від снігу та наносів по мірі накопичення снігу;

- згрібання снігу з  тротуарів плужно-щіточним пристроєм;

- оброблення дорожнього покриття і покриття тротуарів технологічним матеріалом (піщано – сольовою сумішшю);

- розблокування решіток закритої зливової каналізації від снігу та льоду для запобігання підтоплення  вулиць міста;

- вивезення снігу з території міста.

До роботи в зимових умовах та у випадку виникнення надзвичайних ситуацій у зимовий період 2015-2016 років комунальним  підприємством «Благоустрій»  підготовлено комунальну техніку:

-  Трактор МТЗ 82 з відвалом та щіткою;

-  Трактор ЮМЗ 6АКЛ з відвалом ;

-  Трактор ДТЗ 454 навантажувач ;

-  КДМ на базі ЗІЛ 130;

-  Грейдер ГС-10-01 ;

- Автомобіль самоскид ГАЗ-53.

Для належного утримання доріг у зимовий період 2015-2016 років  управлінням за кошти міського бюджету  було придбано 69 тон технічної солі помолу №3, та 486 м.куб. піску, із яких виготовлено протиожеледну суміш у кількості 715 тон., яка  зберігається  на території КП «Благоустрій»

У зв’язку зі складними погодними умовами, станом на 01.02.2016 року на посипання доріг  дана протиожеледна суміш використана повністю.

Тому, для виконання робіт з ліквідації ожеледиці на  дорогах міста  до закінчення зимового періоду управлінням житлово-комунального господарства, додатково, у січні місяці 2016 року, було придбано 80 м. куб.піску, та  22 тони солі.

Роботи з очищення та посипання  доріг проводилися цілодобово, по мірі необхідності.

Роботи з очищення тротуарів  виконуються не тільки за допомогою спеціальної техніки, а також і  бригадою двірників у кількості 8 осіб.

Так, як існуюча  техніка за час тривалої експлуатації має значний знос і часто потребує ремонту, то в окремих випадках  використовуються  вантажні машини підприємства «Благоустрій», які проводять посипання доріг, перехресть, залізничних переїздів піщано-сольовою сумішшю вручну.

Крім того, у разі   погіршення погодних умов у вигляді сильного снігу, хуртовини,  ожеледиці   промислові підприємства міста, що мають техніку,  яку можна   використовувати для розчищення  снігу, виконують роботи    з розчищення прилеглої території, під’їздів до центральних теплових пунктів міста, а також водозаборів , очисних споруд та інших виробничих об’єктів і будівель.

Це НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта», ТОВ «Водоторгприлад», ДП «Водоочистка», ПАТ «Охтирський пивоварний завод», дом-інтернат для інвалідів, ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ», ДП «Верп» ТОВ «Водоторгприлад», філія Охтирського РЕМ ПАТ «Сумиобленерго», ПАТ «УМБ-23».

З метою ліквідації наслідків негоди на території міста в період з 08 січня по 20 січня 2016 року, обумовленої  випаданням великою кількості снігу та зняття соціальної напруги було проведено засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатом роботи комісії було прийняте рішення звернутися до Охтирської міської ради щодо додаткового виділення коштів на вивезення снігу з території міста. Міська рада своїм рішенням виділила додатково 220,0 тис.грн. для виконання зазначених робіт.

Для вивезення снігу,  з вулиці Жовтневої, площ Успенської, Торгової та Жовтневої, крім техніки   КП «благоустрій» було також залучено спеціалізовану техніку ТОВ «Літос», ТОВ «ОМПК «Славія», «УМБ-23», Кліментівське ДЕД.

Силами приватних підприємств – надавачів послуг з утримання будинків та прибудинкових територій проводиться очищення внутрішньо-дворових проїздів, тротуарів.

Слід зазначити, що ПП «Базис» дану роботу виконувало незадовільно.

Крім того, спеціалістами управління житлово-комунального господарства Охтирської міської ради  постійно проводиться роз’яснювальна робота з підприємствами, установами,  організаціями, усіх форм власності щодо необхідності своєчасного розчищення від снігу, сколюванню льоду та боротьби з ожеледдю, надаються листи та телефонограми. На директора ПСО «Охтирський ринок» було складено протокол про адміністративне порушення щодо складування снігу у невстановлених місцях.

Всього на цей час, надано близько 130 усних роз’яснень, вручено 53 приписів, направлено 54 телефонограм.

В.о. начальник управління                                       М.В.Покровський

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: