“А ЩО,НАС ВЖЕ ПЕРЕЙМЕНУВАЛИ?” – СЛИВОВА ВУЛИЦЯ БЕЗ СЛИВ

17 февраля 2016 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 13 коммент. | №7(1038)

Мешканці пров. Потьомкіна звернулися до редакції з проханням оприлюднити на сторінках газети їхнє небажання щодо перейменування провулку на Сливовий. Написали заяву на ім`я міського голови Ігоря Алєксєєва та навіть не полінувалися зібрати 77 підписів незгодних з розпорядженням мера стосовно зміни назви саме їхнього провулку.

«Їду я нещодавно в маршрутці і прошу водія зупинити поблизу пров. Потьомкіна. А водій мені відповідає: «Жіночко, немає вже такого провулка, Сливовим він тепер називається». Моєму здивуванню не було меж, – пригадує Любов Олександрівна Пось. – Я й не знала, що ми з 27 січня мешкаємо вже на Сливовому.

Поспілкувавшись з сусідами, я зрозуміла, що мою позицію стосовно збереження старої назви підтримують майже всі мешканці Потьомкіна-Сливового. Ми не вбачаємо гострої необхідності в перейменуванні нашого провулка. Більше того, ми заперечуємо проти цього, бо іншої назви не бажаємо. Громада на зміну назви дозволу не давала.

Аби захистити свої права ми звернулися до юриста. Той перевірив перелік площ, вулиць та провулків, які згідно законодавству підлягають перейменуванню, і Потьомкіна там не знайшов.

Також ми вважаємо, що це призведе до значних втрат коштів малозабезпечених мешканців нашого провулку, пов`язаних з оформленням відповідних документів.

Чим Потьомкін не вгодив нашій владі? Заснував Дніпропетровськ, Херсон, Миколаїв. Помер він у 1791 році, коли комуністів ще й в помині не було. До того ж похований він на Україні, в Херсоні.

На запитання кореспондента, чому ж раніше, коли активно проходило обговорення питання перейменування, не висловлювали свою громадську позицію, Любов Олександрівна відповіла, що не могла навіть подумати, що і їхній провулок підпаде під процес декомунізації.

На другому пленарному засіданні восьмої позачергової сесії міської ради депутат Євген Масло озвучив запит з приводу того, що мешканці вул. Халтуріна бажають, щоб перейменували їхню вулицю на Весняну. За розгляд цього запиту проголосували 21 депутат. Ігор Алєксєєв відповів, що понад півроку обговорювалось питання перейменування на засіданнях комісій та погоджувальної ради. І всі пропозиції охтирчан при підготовці розпорядження були враховані.

Мешканці пров. Потьомкіна розраховують на те, що міський голова Ігор Алєксєєв дослухається до їхньої думки і внесе зміни до розпорядження №24 «Про перейменування та поверненняісторичних назв площ, вулиць і провулків у місті Охтирка».

Записала О. Кириченко

 

 Комментарии (13)

 

 1. Лина пишет:

  какой позор! мер судится со своими избирателями. ганьба такому меру!

 2. Богдана пишет:

  Люди таки подали в суд и выиграли!
  Алексеев сказал, будет идти против этого решения и судиться. Ну а ему-то что- судится с народом за деньги того же народа любой дурак сможет.
  Забавно, но сначала он говорил, что переименовал из-за броненосца “Потемкин”, а в суд подал – что из-за какого-то посла СССР Потемкина, а в последнем номере Роксоланы в интервью сказал, что все-таки из-за Григория Потемкина, но мол, не нравится он ему. Говорит, крепостное право ввел. Забыл, наверное, что крепостное право в Украине ввела еще Речь Посполита.

 3. 4536 пишет:

  и еще врут, что “на простых людях переименование не отразится”, а местные бюджеты – это не людские деньги, которые нужно использовать на ремонт инфраструктуры, школ, садиков, дорог, компенсации за льготный проезд и т.д? Быдло и рагулье у власти.

 4. 4536 пишет:

  Вместо новых дорог по улицам – будут новые таблички на улицах. Идиоты.

 5. Люся пишет:

  Фантазия власти закончилась , когда проулок Червоний переименовали в КРАСИВЫЙ. Бред полнейший! Лишь бы что. Вот улица Октябрьская кому мешала? Месяц года, где связь с революцией?

 6. Приезжий пишет:

  А чем помешала ул. Первомайская и переулок с ней. 1 мая вроде как красный день календаря.

 7. прохожий пишет:

  всё по Булгакову “собачье сердце”,свои “Швондеры” и “Шариковы”,жаль,что их так много розвелось…

 8. прохожий пишет:

  сколько ещё бреда ждёт нас в будущем…

 9. Сумчанин пишет:

  Такая ситуация по всей стране. В Сумах тоже бастуют против переименования. К слову, переименование улиц, которые не подпадают под термин “декомунизация”, можно оспорить в суде и 100% выиграть, после чего отменяется решение мера, как таковое.

 10. Ольга пишет:

  если спросить (!) людей, а не поставить их перед фактом, подавляющее большинство выступит против переименования. Но у нас в стране кучка уродов принимает решение за большинство.

 11. вул. Весняна пишет:

  Шановний мер! У міській раді є юристи. Дайте нам роз’яснення яка процедура перейменування вулиці. Допоможіть нам в цьому питанні. Якшо потрібна якась інформація від нас, звертайтесь до квартальної уповноваженої вул. Халтуріна в недалекому майбутньму вул. Весняна.

 12. вул. Весняна пишет:

  Ми зібрали підписи всіх мешканців вулиці Халтуріна, яку перейменували на вул. Гангаєва зі зверненням до міського голови і до нашого депутата з наполегливою пропозицією перейменувати нашу вулицю на вул. ВЕСНЯНА. Всі мешканці нашої вулиці категорично проти назви яку нам нав’язала міська рада не порадившись з нами, вул. Гангаєва. Ми готові якщо потрібно збирати збори, йти на прийом до мера, до депутата верховної ради, в суд, але ні в якому разі не хочемо жити на вул. Гангаєва. Нами написано багато звернень до мера, на які поки що немає відповіді.
  Ще раз на сторінці вашої газети звертаємося до міського голови з вимогою перейменувати нашу вулицю на вул. Весняна. Якщо потрібно ще раз пройти якісь процедури ми готові до будь яких дій, зборів підпису, заяв, публікацій в газеті. В крайньому випадку ми будемо через суд скасовувати назву вул. Гангаєва і вимагати підтримати нашу законну вимогу дати назву вул. ВЕСНЯНА.

  Шановний мер! Ми голосували за Вас з надією, що Ви будете відстоювати наші законні права. Зараз ми звертаємося до Вас з проханням допомогти нам і дати назву нашій вулиці ВЕСНЯНА, адже ми тут живемо і маємо право обирати ім’я вулиці.

 13. 911 пишет:

  можете подати на нього в суд…

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: