СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

18 февраля 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №7(1038)

…БЕЗПЛАТНА ПІДГОТОВКА ДО ТЕСТІВ ЗНО

Фахівці розробили онлайн-проект, який допоможе безплатно підготуватися до головних тестів До початку нової сесії ЗНО залишилося майже 4 місяці. Саме час перевірити свої знання, визначити найслабші місця і заповнити прогалини в пам’яті потрібною інформацією. Щоб допомогти випускникам шкіл визначити, наскільки добре вони підготувалися до зовнішнього незалежного оцінювання, фахівці освітнього порталу Освіта.ua розробили безплатний сервіс, який допоможе перевірити знання і навчить швидко орієнтуватися в тестах. Сервіс ЗНО он-лайн містить повну базу тестових завдань з української мови та літератури, а також з інших предметів. Проект дає майбутнім учасникам зовнішнього оцінювання безплатну можливість ознайомитися із завданнями тестів. На сайті уміщені ті тести, які абітурієнти складали під час основної та додаткових сесій ЗНО у попередні роки, а також варіанти тестів, що пропонувались під час проведення пробного ЗНО. Крім того, спосіб виконання усіх запропонованих завдань максимально наближений до реальних тестів. Навіть форма відповіді на запитання така сама, як під час реального зовнішнього незалежного оцінювання. Все створено для того, щоб школярі, які відповідатимуть на запитання, відчули себе учасниками справжнього тестування. А після виконання усіх завдань кожного тесту школяр одержує правильні відповіді на всі запитання і може звірити їх зі своїми. А також для нього розраховується результат у тестових та рейтингових балах і час, витрачений на виконання тесту. Таким чином людина може визначити, скільки часу їй потрібно приділяти тим чи іншим завданням, щоб все встигнути і здобути максимальну кількість балів на реальному тестуванні. Потрапити на сервіс ЗНО онлайн можна за посиланням http://zno.osvita.ua/ або знайшовши розділ ЗНО онлайн на сайті Освіта.ua

…ПЕРЕВІРЯТИМЕТЬСЯ ОБЛЗДРАВ

Голова Сумської ОДА підписав розпорядження про створення робочої групи щодо вивчення стану використання ресурсів медичною галуззю, аби оптимізувати обласні цільові програми і забезпечити ефективне використання коштів обласного бюджету у сфері охорони здоров`я. Робоча група повинна проаналізувати витрати і підготувати обґрунтовані пропозиції щодо перерозподілу коштів до 1 травня. Не інакше, як знову щось «накуйовдять» з периферійною медициною.

… ГРОШІ НА ПТО ДАЛИ ПІД ТИСКОМ ОБЛАСНИХ ПОСАДОВЦІВ

Депутатами міської ради прийнято рішення про фінансування у січні-лютому 2016 року ДНЗ «Охтирський центр ПТО» за січень-лютий 2016 року за рахунок коштів міського бюджету.

Ситуація, що виникла тут через зміни у законодавстві України, стала причиною скликання позачергової сесії міської ради. Другий місяць працівники закладу не отримують заробітну плату, студенти залишилися без стипендії, виникають проблеми з харчуванням дітей-сиріт.

В роботі сесії брали участь заступник голови Сумської обласної державної адміністрації О.О.Марченко, заступник голови Сумської обласної ради А.Я.Річкарь, які проінформували, що Охтирка може утримати даний заклад і без допомоги області, принаймні на два місяці, виділивши з свого бюджету 1 млн.600 грн., так як на сьогоднішній день іншого виходу із ситуації немає.

Після бурхливого обговорення, суперечок та запитань і відповідей було прийнято рішення про внесення змін до бюджету міста на 2016 рік для фінансування Центру ПТО, про звернення до голови обласної державної адміністрації щодо виконання до 20 лютого 2016 року рішення сесії Сумської обласної ради від 29.01.2016 про фінансування 900,00 тис. грн іншої субвенції на утримання ДНЗ «Охтирський центр ПТО» та звернення до голів Тростянецької та Великописарівської районних рад, міського голови м.Тростянець, голови Великописарівської державної адміністрації та селищного голови смт. Велика Писарівка щодо фінансування філій ДНЗ «Охтирського центру ПТО».

На другому пленарному засіданні восьмої сесії після проведених консультації та визначення механізму реалізації прийнятого рішення були внесені зміни до Положення про відділ освіти Охтирської міської ради.

На цьому тижні всі виплати надійдуть працівникам та студентам ДНЗ «Охтирський центр ПТО».

…95-РІЧНИМ ВЕТЕРАНАМ ДАВАТИМУТЬ СТИПЕНДІЮ

Міська рада прийняла міську програму соціальної підтримки окремих категорій громадян на 2016-2018 роки. Ним регламентується порядок виплати щомісячної стипендії інвалідам війни та учасникам бойових дій, яким виповнилось 95 і більше років. Розмір щомісячної стипендії становить 50 гривень. Для отримання стипендії потрібно звернутися до управління соцзахисту населення.

…УЧЕБНО-ТРЕНИРОВОЧНЫЕ СБОРЫ

15 февраля ахтырский «Нефтяник» сыграл последнюю игру на кубке Пожечевского.

Соперником ахтырчан был второлиговский «Мир» из Горностаевки. Наши землячки совсем не мирно обошлись с соперниками, победив со счетом 3:0. За «Нефтяник» забивали Вечтомов – 2 и Войцеховский.

Этим поединком, «Нефтяник» завершил свой второй учебно-тренировочный сбор. После короткого отдыха команда соберется 20 февраля в городе Харьков на третий сбор.

16 февраля прошли остальные матчи: полтавчане встретились с сумчанами, решетиловцы — со свободными агентами. Пока лидируют ФК «Полтава» и ПФК «Сумы». Чтобы завоевать трофей, нашим нужно выигрывать.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: