ОБЛЕНЕРГО ПОВІДОМЛЯЄ: ЯК ЗАПЛАТИТИ ЗА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ

19 февраля 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №7(1038)

Як повідомляють у ПАТ «Сумиобленерго», сплатити за спожиті послуги можна за допомоги банківської картки, стільникового телефону, мережі банківських терміналів, відділень банків чи відділень зв’язку «Укрпошта», офіційного сайту підприємства.

Створена можливість безкоштовної оплати за використану електричну енергію населенням через інтернет-ресурс ПАТ «Сумиобленерго» у розділі «Мій рахунок».

Крім того, платники можуть скористатися сервісами Приват-банку, системою прийому платежів EasyPay, системою інтернет-розрахунків Portmone.com, або здійснити розрахунок через розділ «Мобільні гроші» на сайті ПрАТ «Київстар».

За допомогою системи «Мій рахунок», можна отримати інформацію про споживання електричної енергії та дистанційно провести оплату за використану електричну енергію. Зокрема, тут можна отримати інформацію щодо контрольних показань; графіку споживання; графіку нарахувань; стану розрахунку. Також в даній системі існує можливість передачі показань приладу обліку.

Покрокова інструкція для оплати за електроенергію банківською карткою.doc [64 Kb] (cкачувань: 9) або переглянути не завантажуючи.

Оплата за допомогою стільникового телефону.doc [25 Kb] (cкачувань: 15) або переглянути не завантажуюч.

Оплата в банківських установах та відділеннях зв’язку.doc [24,5 Kb] (cкачувань: 5) або переглянути не завантажуючи.

Оплата через інтернет-банкінг.doc [26,5 Kb] (cкачувань: 6) або переглянути не завантажуючи.

Оплата через мережу банківських терміналів.doc [24,5 Kb] (cкачувань: 4) або переглянути не завантажуючи.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: