НОВИНИ: ТРАНСПОРТНІ ПІЛЬГИ З 1 БЕРЕЗНЯ

19 февраля 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №7(1038)

Голова Сумської ОДА Микола Клочко підписав розпорядження про розробку обласної програми з повернення вартості проїзду для пільгових категорій громадян. Це пов’язано з тим, що коштів на компенсацію проїзду пільговиків у областях Кабміном не передбачено.

Організатором пасажирських перевезень в області виступають ОДА і РДА. Вони заключають договори з перевізниками і відповідають за те, щоб права громадян на пільговий проїзд були забезпечені.

Спеціалісти ОДА розробили модель консолідованого бюджетного фінансування. Вона передбачає залучення коштів місцевих бюджетів на формування обласного фонду відшкодування пільгових пасажирських перевезень. Є визначений алгоритм обліку і технології їх відшкодування, який буде застосований при розробці обласної програми, яку винесуть на розгляд лютневої сесії облради. Планується, що з 1 березня обласна модель повинна запрацювати. Вона у жодному разі не замінятиме державні зобов’язання по компенсації пільг.

Фінансування внутріміського пасажиросполучення ОДА рекомендує взяти на себе містам. Тобто міські автобусні перевезення будуть повністю входити в повноваження місцевих органів влади. А область візьме на себе компенсацію за внутрішньообласні автобусні маршрути та у залізничному приміському сполученні.

Джерелом фінансування Програми в частині відшкодування вартості пільгового проїзду на приміському та міжміському внутрішньо обласному транспорті для інвалідів війни та учасників бойових дій з числа воїнів АТО будуть кошти місцевих бюджетів. Вони залучатимуться в обласний бюджет пропорційно фактичним надходженням загального фонду відповідних місцевих бюджетів у 2015 році. Відшкодування перевезень громадян інших пільгових категорій, зазначених у розпорядженні, крім пенсіонерів, проводитиметься за рахунок місцевих бюджетів, які залучаються до обласного бюджету пропорційно чисельності цих категорій громадян, що мешкають на території місцевої ради.

Пільгові перевезення пенсіонерів за віком повинні регулюватися районними і міськими програмами, які доручено розробити і затвердити на місцях до 1 березня.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: