БУДЬ ТРИЧІ ПРОКЛЯТА ВІЙНА… ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

20 февраля 2016 | НОВИНИ | 1 комментарий | №7(1038)

Квітами та хвилиною мовчання 15 лютого охтирчани та гості міста вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів з нагоди відзначення у місті Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

До пам’ятника загиблим воїнам-афганцям «Вибух пам’яті» цього дня прийшли воїни-інтернаціоналісти та члени їх родин, громадські активісти, керівництво міста та району.

Голова Охтирської районної ради Роман Бублик навів страшну воєнну статистику: «Близько 500-600 тис. радянських воїнів, з низ 160 тис. українців, воювало в Афганістані. Тривала афганська війна більше 10 років – в два рази довше за Велику Вітчизняну війну. Офіційні цифри втрати радянських воїнів склали близько 15 тис., 60 тис. солдат було поранено. Наші воїни, незважаючи на територіальну віддаленість України від Афганістану, взяли активну участь у військових діях і тому фатальні наслідки вражають: 2400 воїнів не повернулося з поля бою, 8000 – поранених, 5000 на все життя залишилися інвалідами. На жаль, сьогодні знову великі люди граються у геополітику, ми знову чуємо слово війна, агресія, знову гинуть люди, проте тепер на території України».

 

 Комментарии (1)

 

  1. Пионер пишет:

    Там за 10 рокiв 15 тис загинуло а тут за пiвтора роки вже бiльше нiж 15 тисяч невiдомо за що. Владнi злочинцi турчинови порошенки, зупинiться. Досить лити кров хлопцiв. Горiти вам в пеклi, кати народу

Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: