АКТУАЛЬНО: РАДИКАЛЬНІ ЗМІНИ НЕ ПРОЙШЛИ

24 февраля 2016 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 2 коммент. | №8(1039)

За час, що минув, був напрацьований новий підхід до формування робочих органів місцевої влади з урахуванням вимог процесу децентралізації, що почався у державі.

У зв’язку з децентралізацією міській раді передається багато повноважень, якими раніше ми не займалися, що вимагає збільшення чисельності штатів, – говорить Ігор АЛЄКСЄЄВ. – Але коли ми проаналізували нинішній штатний розклад, то виявилося, що за останні кілька років без будь-яких на те підстав штати вже були збільшені на 40 чоловік. І громада навряд чи зрозуміє нас правильно, якщо ми знову роздуватимемо кількість працюючих. Тим більше, що завантаженість і віддача деяких виконавчих структур знаходиться не на належному рівні. Але у мене є намагання це припинити і переробити.

Тому я пропоную затвердити нову загальну штатну чисельність виконавчих органів у кількості 160,25 штатних одиниць та створити зі статусом юридичної особи управління фінансів та економіки та управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства, припинивши діяльність нинішніх управлінь фінансів, економіки та ЖКГ шляхом ліквідації. Крім того, утворити без статусу юридичної особи відділ містобудування та архітектури та інспекцію з благоустрою. Є намір реорганізувати шляхом приєднання до виконавчих органів без статусу юридичної особи архівний відділ, який нині складається з трьох працівників, з яких один – бухгалтер, що займається нарахуванням зарплати і комунальними платежами. Це розкіш.

Вказані управління повинні бути ліквідованими, 44 працівники отримають повідомлення про скорочення в зв’язку з реорганізацією, оголошуються конкурси на заміщення вакантних посад і вони можуть претендувати на зайняття свого ж робочого місця. Хоча не впевнений, що всі зможуть пройти конкурсний відбір, адже нам потрібні фахівці, які знають свою справу і мають бажання працювати, а не протирати штани. Конкурс і сама реорганізація спонукають людей струсити з мізків павутину» – так Ігор Алєксєєв пояснив свої наміри.

Обговорювали питання більше години. З одного боку, не всіх влаштовує якість роботи чиновників, велика кількість нарікань на бюрократизм, некомпетентність, зволікання із розглядом питань, відписки. І тут усі згодні, що необхідні зміни. Зате коли зайшла мова про ліквідацію управлінь з наступним скороченням, то запрацював популізм: це ж 44 спеціалісти поповнять ряди безробітних…

«У моєї бабусі було козеня. Так воно, якби йому п’ятнадцять разів повторили одне й те ж, краще б зрозуміло», – не витримав мер, заморившись пояснювати, що ті спеціалісти, які мають відповідальність і працюють добре, залишаться працювати. Не повернуться ті, хто працювати не хоче.

Однак результати голосування засвідчили, що мер депутатів не переконав. «За» його пропозицію проголосувало 16 депутатів. Рішення не пройшло. Однак це не значить, що до нього не повернуться, адже сам час вимагає змін у коридорах влади.

 

 Комментарии (2)

 

  1. 911 пишет:

    Меняем на Ланчака!

  2. 911 пишет:

    Да действительно пора провести зміни у коридорах влади. И начать надо с горисполкома с мера,заместителей и секретаря

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: