СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

25 февраля 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №8(1039)

… ІНТЕРНЕТ-АФЕРИСТИ АКТИВІЗУВАЛИСЬ

До Охтирського відділу поліції із заявою про шахрайство звернувся 31-річний місцевий мешканець, який повідомив, що через мережу інтернет він спробував купити комп’ютерний монітор, перерахував гроші продавцю, проте товару так і не отримав. Всі спроби зв’язатися по вказаному номеру телефона не увінчалися успіхом. Як повідомив в.о. начальника Охтирського відділу поліції Руслан КЛАДЬКО, правоохоронці вже встановили особу власника банківської картки. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», санкція якої передбачає покарання до трьох років позбавлення волі. Поліція звертається до громадян з проханням бути обачливішими, купуючи товари через інтернет.

…ЯК ШАХРАЇ «ДАРУЮТЬ» АВТОМОБІЛІ

Нещодавно в чергову частину Охтирського відділу поліції із заявою про шахрайство звернувся 35-річний місцевий житель. Заявник розповів правоохоронцям, що на його мобільний телефон надійшло СМС-повідомлення про виграш престижного автомобіля. До повідомлення додавався телефонний номер, по якому пропонувалося зателефонувати і дізнатися про всі деталі отримання призу. Приємний голос псевдо менеджера підтвердив, що чоловік виграв автомобіль Кіа Rіо, але на всіх автомобілів не вистачить. Приз отримають тільки ті, хто протягом години оплатить 20 тисяч гривень. Чоловік зібрав необхідну суму і перевів її на вказаний менеджером рахунок. Після цього почав чекати, коли можна буде їхати за виграшем. Проте «організатори розіграшу» раптово припинили відповідати на телефонні дзвінки. Тільки тоді потерпілий звернувся за допомогою до поліції. За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 КК України (шахрайство).

… ВИЗНАЧЕНО ТИМЧАСОВИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ

На засіданні виконавчого комітету було обговорено проект рішення про проведення конкурсів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі. Більшістю голосів було прийнято рішення про проведення конкурсів по 8 міським маршрутам. Надалі конкурсною комісією буде проведена вся необхідна процедура з урахуванням минулих помилок для забезпечення комфортного перевезення пасажирів міським транспортом.

На засіданні комісії з питань контролю за станом обслуговування пасажирів автомобільним транспортом загального користування надано доручення управлінню економіки та інвестиційної політики укласти угоди з перевізниками на тимчасове перевезення пасажирів.

Перевезення пасажирів за тимчасовими договарами на міському автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі по наступним маршрутам:
- № 1 «Дачний– залізничний вокзал (вул.Червоноармійська – вул.Київська)» ,
- № 4 «ТЕЦ – Кардашівка (до межі міста)»,
- № 8а «Гай Шевченка – Центр (із заїздом до Центрального кладовища в дні релігійних свят за окремим графіком)»,
- № 9 «Підлозіївка – Центр – Кардашівка (до межі міста)»,
- № 13 «Монумент – М’ясокомбінат» здійснюватиметься перевізниками до моменту завершення конкурсу, передбаченого відповідним рішенням виконавчого комітету від 17 лютого 2016 року.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: