НОВИНИ

26 февраля 2016 | НОВИНИ | 2 коммент. | №8(1039)

НОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УЧАСНИКІВ АТО

Встановлені доплати до мінімального рівня грошового забезпечення військовослужбовців Міноборони та Національної гвардії – до 7000 гривень.

Тобто, бійці Національної гвардії України та бійці поліцейських спецпідрозділів, які несуть службу на території АТО будуть отримувати 7000 заробітної плати і додатково: 1400 грн. – за час перебування в межах визначеної зони проведення АТО за повний місяць, 4200 грн. – за час безпосереднього зіткнення з противником, потрапляння під обстріли, відбиття збройного нападу на об’єкти, що охороняються поліцейськими за повний місяць участі в таких подіях. Мінімальний розмір грошового забезпечення поліцейського підрозділів патрульної служби особливого призначення, що перебуває в зоні проведення АТО з лютого 2016 року становитиме 8400 гривень. «Відтепер оплата за перебування у зоні АТО для безпосередніх учасників бойових дій, та тих, хто забезпечує їхню життєдіяльність (тиловиків) буде різною. Крім того, безпосередні учасники бойових дій будуть отримувати однакову зарплатню як під час перебування у зоні АТО, так і під час ротації. Раніше була різниця: у зоні АТО – 8400, під час ротації – 4200 гривень. Таким чином, заробітна плата правоохоронців складатиме 7000 грн., а під час відрядження у зону АТО з доплатою – від 8400 до 11200 грн.», – зазначив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

ЛІКИ МОЖУТЬ ПОДОРОЖЧАТИ

Міжнародний валютний фонд рекомендує скасувати пільгове оподаткування лікарських засобів та підвищити ПДВ на цю категорію товарів до 21%. Таким чином, ціни на ліки можуть різко піднятися в ціні на 40%. Подорожчання стосуватиметься у тому числі і життєво необхідних препаратів. Крім цього, вартість медикаментів залежить і від знецінення гривні. Якщо валюта дорожчатиме – ціни на ліки відповідно зростуть ще більше.

З ПАСПОРТОМ – У БАНК

Люди масово почали одержувати смс-повiдомлення та дзвiнки з проханням прийти до найближчих банкiвських вiддiлень iз паспортом та iдентифiкацiйним номером для оновлення iнформацiї.

Зробити це потрiбно впродовж мiсяця. Як пояснюють людям у фiнансових установах, така процедура вiдбувається на вимогу Нацбанку України.

Цiкаво, що такi дзвiнки надходять до власникiв рiзних рахункiв – i кредитних, i зарплатних. Нацбанк вирiшив провести таку масову перевiрку клiєнтiв усiх банкiв України на пiдставi своєї постанови №417. Мета – запобiгти використанню банкiвської системи для легалiзацiї незаконних доходiв.

Кожен банк України повинен перiодично оновлювати данi своїх клiєнтiв. Можливо, у когось змiнилася робота або ж людина стала публiчною особою, наприклад, полiтичним дiячем. В останньому випадку стосовно клiєнта вiдбувається посилений фiнансовий монiторинг. Щоб iдентифiкуватися в банку, потрiбно прийти в найближче вiддiлення з паспортом громадянина України та iдентифiкацiйним кодом. На мiсцi слiд заповнити спецiальну анкету. Якщо людина не прийде в банк оновити данi, проблем не виникне. Тим бiльше, якщо її особистi данi не змiнилися з часу останньої iдентифiкацiї. Втiм, якщо людина стала публiчною особою i не повiдомила про це банк, то її рахунок можуть тимчасово заблокувати. Адже банк має право з’ясовувати джерело походження коштiв таких осiб, зокрема активiв i прав на активи”.

ЗА РІК В УКРАЇНІ ЗАКРИЛИ 76 ВУЗІВ

У рамках оптимізації в минулому році були позбавлені ліцензій 76 вищих навчальних закладів і філій, які не забезпечували належну якість освіти.

У звіті Міністерства освіти і науки мова йде також про забезпечення психологічного і соціально-педагогічного супроводу адаптації внутрішньо переміщених дітей і сімей, учасників АТО. «Всього надана чи надається допомога більш ніж 214 тисячам постраждалих. З них 74 тисячі вихованців, учнів, студентів, більше 41 тисячі батьків, майже 31 тисяча – діти і родини учасників АТО, більше 3 тисяч дітей і родин поранених», – підкреслили в уряді.

 Комментарии (2)

 

  1. прохожий пишет:

    Идём в “Эвропу”, натворили дел уроды!!!

  2. Пионер пишет:

    На вiйну грошей хоч скiльки завгодно.На лiки та на освiту- дзуськи.Дохни дохни пересiчний.I дохни тупим,брудним и неосвiдченим бажано.Щоб не було запитань.Влада.Дякуймо тобi.Спасибi товаришу Канхветi за наше страшне “дитинство”.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: