НОВЕ ПОКОЛІННЯ + ВІДЕО

27 февраля 2016 | ВІДЕО ОХТИРКИ, ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №8(1039)

ЮНА КОМПОЗИТОРКА ЖИВЕ В ЗЕЛЕНОМУ ГАЮ

Альонка Габреліян народилася 31 січня 2007 року в с. Зелений Гай. Навчається в третьому класі Височанського НВК. Відвідує музичну школу, де примножує свій композиторський, поетичний та співочий дар. Має велику та дружню родину. Мама Людмила – домогосподарка. Вільний від хатніх справ час присвячує вихованню донечки: разом виконують домашні завдання, відвідують музичні заняття в місті, опановують нові техніки декоративно-ужиткового мистецтва. Тато Георгій – підприємець. Тримає корів, варить та продає домашній сир. Альонка має двох старших братиків. Старшому виповнилося 19 років. Зараз хлопець навчається в Аграрному університеті і опановує цікаву проте рідкісну професію кінолога. З самого народження старший брат з сестричкою нерозлийвода. Йде гуляти на подвір`я – і малу з собою у дитячому візочку бере. А коли Альонка брала участь у шкільному конкурсі «Міс школи», то він всі завдання допомагав їй виконувати: танцював, готував салат з червоною рибою, смак якого вразив журі. Тому не дивно, що почесний титул отримала саме молодша Габреліян. Дівчина навчається на відмінно в школі. Улюблені предмети: музика, англійська мова та математика.

Про хобі, які стали невід`ємною частиною життя Альонки, вона може розповідати довго. Проте є і особливі вподобання:

- Я дуже люблю рифмувати. Бувало, бавлюся біля матусі і надиктовую їй віршовані рядки. А матуся одразу хапається за ручку та й записує їх. Пам`ятаю, як моя перша вчителька Надія Іванівна запропонувала нам написати нам про свої захоплення. І я вирішила виконати це завдання, написавши свого першого вірша: «Мій любий клас – це друзі вірні. Захоплення у них всіх є: Віка – танцювати хоче, Ванька – чемпіон уже, Аліна – малювати любить, у Ксюші – голос солов`я… А в мене мрія дивна є – я стати зіркою бажаю…»

Мою любов до складаня віршів помітила матуся і відвела мене до музичної школи. Спочатку я навчалася грі на фортепіано у Лідії Анатоліївни. Граю я якогось класика та й свої нотки вставляю. Тоді мене познайомили зкомпозитором Русланою Лісовою. З того часу я свої вірші перетворюю на пісні, музику до яких пишу сама. А нещодавно навіть два кліпи відзняли на пісні «Діти хочуть миру» та «Незвичне бажання» завдяки Анастасії Бондар і її проекту «Лавка чудес».

Також я дуже люблю мандрувати. Нещодавно ми повернулися з Єгипту, де протягом двох незабутніх тижнів знайомилися з культурою та традиціями єгиптян.

Найбільше мені запам`ятався круїз на кораблі, спустившись у трюм якого ми спостерігали за підводним життям, ніби перебуваючи у батискафі. Пощастило мені побувати і в Єрусалимі та залишити записку з бажанням у Стіні Плачу.

Це лише мої перші кроки у творче майбуття. За підтримки батьків, досвідчених педагогів та друзів мені обов`язково вдасться розкрити себе в повній мірі.

ВІДЕО

httpv://www.youtube.com/watch?v=OoiB9UBIUdM

‘Діти хочуть миру’

httpv://www.youtube.com/watch?v=7NHGFW64DtA

‘Незвичайне бажання’

НАУКОВЕЦЬ ТА МАЙСТЕР НА ВСІ РУКИ

Хлопцю виповнилося 13 років, він навчається у 8-А класі школи № 5 на відмінно. Старанно вивчає всі шкільні предмети, проте найбільше його захоплює світ музики, історії, фізики та географії. Щороку бере участь в олімпіадах з базових дисциплін. Завдання міського етапу з олімпіади по географії він виконав з легкістю і представляв наше місто на обласному рівні. До речі, із Сум Федірповернувся з другим місцем в кишені, новими враженнями та знайомствами.

«Шкільною програмою я не обмежуюся, – соромливо починає свою розповідь Федір. – Намагаюся поглиблювати свої знання та опановувати різні напрямки декоративно-ужиткового мистецтва поза стінами школи. Я відвідую історичний гурток при ОМЦПО-МАН, де займаюся археологічними дослідженнями. У художній школі залюбки малюю натюрморти, ліплю з глини. Співаю у шкільному ансамблі, і жодне свято не обходиться без моєї участі. Але найбільшим моїм захопленням є географія. Коли мені виповнилося 3 роки, моя бабуся подарувала мені енциклопедію. Я її одразу відкрив на сторінці, де змальовувалась країна-загадка Єгипет. І як розповідає моя мама, з тих пір я «перечитував» одну й ту ж сторінку. Однак я відправляюся у подорож не лише сторінками книжок та атласів, а й мандрую з батьками мальовничими куточками України. Моя мама Анжела Генадіївна працює головним податковим інспектором, тато Олександр Олександрович – інженером на Качанівському ГПЗ. У будні дні вдома ми зустрічаємося лише пізно ввечері. Разом за сімейною вечерею розповідаємо, у кого як минув день і що корисного вдалося зробити. А коли наступають довгоочікувані вихідні, то намагаємося провести їх з користю. Нещодавно ми були в харківському цирку та відвідували полтавський театр. Поїздки до Тростянця, Котельви, Більська стали міні турами вихідного дня для нашої родини. А коли яскраве сонечко починає сильніше припікати, ми збираємося на гостини до бабусі, яка мешкає в с. Шабо, Одеської області. Також нам до душі припали західноукраїнські краєвиди Ужгорода, Берегового.

Рідного братика чи сестички я не маю, але сумувати не доводиться – карликова такса Матильда та екзотичні рибки сумувати не дають. Девізом мого життя є вислів: «Життя коротке, а мистецтво – вічне». Тому й намагаюся реалізовувати себе не лише на науковій ниві, а й на творчій. Як виросту, мрію стати архітектором, аби перетворити рідну Охтирку на сучасне модерністичне місто.

МАЛЕНЬКИЙ ШЕФ-КУХАР

Софійка Шандиба навчається в 3-В класі школи № 3. Старанно готується до уроків. А вільний від навчання час присвячує своїм захопленням. А у маленької Софійки їх немало. Протягом трьох років вона відвідує художню школу, де з-під її пензлика народжуються міні-витвори мистецтва. А в додаток до цього дівчина розвиває дрібну моторику, займаючись аплікацією та ліпкою. Проте й про вислів «В здоровому тілі – здоровий дух» вона не забуває: регулярно відвідує басейн. А ще мріє всерйоз займатися танцями, та поки що часу на це не вистачає. Адже в їх родині мешкає ще й молодшенька сестричка Варя, з якою Софійка постійно бавиться.

Мама Лідія – підприємець, проте зараз перебуває в декретній відпустці. Тато Олексій – нафтовик, працює помічником бурильника. Вся рідня в захваті від найсмачнішого захоплення Софійки – кулінарії. Незважаючи на свій юний вік, вона й млинців самостійно напече, і «Шарлотку» за півгодини приготує. Рецепт цієї популярної випічки всім відомий, але юний шеф-кухар внесла свої корективи до рецепту, секретами яких обов`язково поділиться на сторінках нашої газети найближчим часом.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: