ФОТОПАНОРАМА: ЛЮДИНА-ЛЕГЕНДА

28 февраля 2016 | ДОЗВІЛЛЯ | 1 комментарий | №8(1039)

ЙОГО ДУША ХОТІЛА ТЕПЛИХ СЛІВ…

До учнів школи № 6 завітав почесний гість Ігор Михайлович Волобуєв, двоюрідний онук Героя Радянського Союзу Володимира Жолоба, який пройшовши всю війну, загинув від снайперської кулі в Берліні за вісім днів до Перемоги.

Ігор Волобуєв передав до фонду Охтирського краєзнавчого музею фронтові листи та нагороди, залиті кров`ю свого діда. Зворушлива історія життя Володимира Жолоба нікого з присутніх не залишила байдужими. А наприкінці розповіді Ігор Михайлович продемонстрував світлини родини Жолобів під пісню «Обійми мене» «Океану Ельзи», і сльози жалості та болю самі текли по щоках. Його душа так жадала родинного тепла і затишку, але кривава війна внесла свої корективи у трагічну долю мужнього охтирчанина.

«О дедушке Володе я слышал с детства, – рассказывает Игорь Волобуев. – В нашей семье по материнской линии он – настоящая легенда. Но чтобы узнать подробности его жизни, боевого пути и смерти, понадобилось провести целое расследование».

Про те, що вдалося дізнатися Ігорю Волобуєву про свого дідуся читайте в наступних номерах «Роксолани» на сторінці «Уроки історії».

Сторінку підготувала О. Кириченко

 Комментарии (1)

 

  1. Олег пишет:

    Спасибо деду за Победу в Великой отечественной войне

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: