КОЛОНКА РЕДАКТОРА: 20 РОКІВ З ВАМИ!

4 марта 2016 | НОВИНИ | 4 коммент. | №9(1040)

Всього яких ось 20 років тому газета «Роксолана» з`явилася на світ, а для друкованого видання це немало.

Ті, хто пам’ятають часи становлення нашої держави, пам’ятають і появу на місцевому ринку нового видання, яке відразу завоювало постійну і віддану дружбу читацької аудиторії. Звиклі до провладної риторики комунальної газети, люди сприймали живе, незаангажоване, правдиве слово як ковток чистого повітря. «20 років тому газетні статті писалися від руки, макети версталися на сторінках учнівського зошита в клітинку, а перший тираж у кількості 500 штук друкувався у Тростянецькій друкарні, – пригадує засновник газети Людмила Легеньковська. – Фото з місця події знімалися так званою «мильницею». Фотоплівка мала всього 36 кадрів, тому і мови не було, щоб фотографувати «кулеметними чергами», як зараз, щоб потім вибрати кращий кадр. Кореспонденту доводилося ловити потрібний момент відразу. А піймав чи ні, можна було дізнатися після того, коли на замовлення у фотосалоні ту плівку проявлять, адже це процес, який займав чимало часу і вимагав професійних навичок та спеціального обладнання і реактивів. Та ми завжди крокували в ногу з вимогами часу і навіть старалися випередити його».

В результаті двадцятирічного загартування, під час якого ми пережили більше десятка судових позовів, долали небажання чиновників оприлюднювати потрібну інформацію, мавпування недобросовісних конкурентів, знаходили нові теми та нові способи подачі матеріалу, ми стали «інформаційним супермаркетом», де для кожного є своя ніша. Ми бачимо новину там, де звичайна людина пройде мимо, виловимо її у нудній доповіді, і бажання дати читачу найправдивішу і найоб`єктивнішу інформацію притягує до нас так звану журналістську удачу (тьху-тьху-тьху, щоб не зурочити), бо саме працівники «Роксолани» першими з`являються в потрібному місці у потрібний час, до нас телефонують небайдужі читачі і кажуть, на що потрібно звернути увагу.

Все це свідчить про довіру людей, яка завойовувалася впродовж двох десятиліть. Історія «Роксолани» – це історія нашого краю. Охтирка теж змінюється. Можливо, не так швидко, і не так якісно, як би нам того хотілося. Але ж ми прагнемо до цього. «Якби довелося обирати – мати уряд без газет або газети без уряду, я не роздумуючи обрав би друге!»,- так висловився Томас Джефферсон, один із батьків нинішніх США. Саме тому кожний склад місцевої влади був і буде об’єктом пильної уваги і критики газети. Колись краєзнавці з інтересом вивчатимуть підшивки «Роксолани» і даватимуть оцінку діяльності усім представникам влади.

А сьогодні ми знову робимо черговий номер, пишемо нову сторінку історії, і у цьому покликання всього нашого колективу.

Дякуємо Вам, що залишаєтеся разом з нами, що маєте інтерес до того, що відбувається навколо, адже невігласом легше управляти, запросто обдурити і обвести навколо пальця. Коли ж людина обізнана, має свою точку зору і активну громадську позицію, коли має однодумців, то з нею будуть рахуватися на будь-якому рівні.

З повагою, від імені редколегії, головний редактор

Ліна Меркульцева


 Комментарии (4)

 

 1. Александр Мельников пишет:

  Людмила Петровна Легиньковсксая! От всей большой семьи Мельниковых- Гаврик-Малютиных (всего 9человек) поздравляем с праздником! Улыбок, солнышка, тепла домашнего очага!

 2. Александр Мельников пишет:

  От семьи Мельниковых поздравляем с 20 летием газеты Людмилу Петровну Легиньковскую! Людмила Петровна основатель и душа газеты,!

 3. Роксолана пишет:

  Ольга, колектив “Роксолани” дякує Вам і вітає з весняними святами!

 4. Ольга пишет:

  ВІТАЮ КОЛЕКТИВ “РОКСОЛАНИ”! УСПІХІВ ТА ПРЦВІТАННЯ!

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: