СТАЛО ВІДОМО ЩО…

9 марта 2016 | НОВИНИ | 1 комментарий | №10(1041)

…МІГРАЦІЙНА СЛУЖБА ПОДІЛИЛАСЯ ФУНКЦІЯМИ

В Охтирській районній державній адміністрації відбулася робоча нарада щодо передачі деяких функцій органів Державної міграційної служби до виконавчих органів селищної та сільських рад.

З 4 квітня 2016 року функція реєстрації місця проживання чи зняття з обліку повністю переходить під юрисдикцію селищних, сільських рад.

З метою забезпечення належного виконання Закону України «Про внесення змін деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» керівник апарату Охтирської райдержадміністрації Володимир Гуць пояснив присутнім алгоритм дій осіб органів місцевого самоврядування. Він акцентував увагу на виконанні низки підготовчих заходів, а саме облаштування робочих місць, визначення відповідальних осіб, налагодження інтернет-зв’язку, утворення комісій з передачі картотек.

Учасники робочої наради домовилися про тісну співпрацю у питанні передачі повноважень від одного органу реєстрації до іншого з метою оптимального і належного надання адміністративних послуг.

…ДЕПУТАТИ ВІДПОВІДАТИМУТЬ ЗА КОРУПЦІЙНІ ДІЯННЯ

Відповідно до норм антикорупційного законодавства депутати місцевих рад визначені самостійними суб’єктами відповідальності за вчинення ними корупційних правопорушень. За неподання або несвоєчасне подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру (далі – декларація) депутати несуть відповідальність відповідно до статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відповідно до статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та статті 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутати обласної ради зобов’язані до 1 квітня 2016 року подати декларацію за 2015 рік за формою, що додається до Закону, за місцем роботи (служби), крім самозайнятих осіб, безробітних або пенсіонерів, які подають зазначені декларації до виконавчого апарату Сумської обласної ради.

Крім того, повідомляємо, що відповідно до пункту 9 статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», з метою здійснення перевірки достовірності зазначених у декларації відомостей, копія декларації, поданої до виконавчого апарату, надсилається до органу державної фіскальної служби.

…РОЗПОРЯДНИКИ КОШТІВ РОЗКАЖУТЬ, ЯК ЇХ ВИТРАЧАЛИ

Міська рада призначила проведення публічного представлення головними розпорядниками інформації про виконання бюджету міста за 2015 рік. В залі засідань міськвиконкому 15 березня о 14.00 годині відбудеться цей захід. Присутніми на ньому можуть бути всі бажаючі. Подібне публічне представлення відбудеться у нашому місті вперше.

…РАЙОН ВЗЯВ ШЕФСТВО НАД ВІЙСЬКОВОЮ ЧАСТИНОЮ

Це передбачено Указом Президента України «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної Гвардії та Державної прикордонної служби України».

У рамках шефства органи виконавчої влади та місцевого самоврядування допомагатимуть у забезпеченні військової частини продовольством, пально-мастильними матеріалами, матеріально-технічними засобами, у розв’язанні соціально-побутових проблем, задоволенні культурних і духовних потреб військовослужбовців, військово-патріотичного виховання молоді та її підготовки до виконання військового обов’язку.

Наталія Окрайніченко наголосила, що цей указ ні в якому разі не означає, що район перестане допомагати іншим військовим частинам Збройних сил України чи Національної гвардії.

…НАЙБІЛЬШІ СУБСИДІЇ – В ОХТИРСЬКОМУ РАЙОНІ

На Сумщині найбільший розмір субсидії спостерігався у Охтирському, Лебединському та Глухівському районах. Про це повідомили у головному управлінні статистики Сумської області.

За січень 2016року для 24,9 тис. домогосподарств Сумської області були призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 32,2 млн.грн. Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат становив 1292 грн. на одне домогосподарство. Найбільший розмір субсидії спостерігався у Охтирському (1963 грн.), Лебединському (1912 грн.), Глухівському (1802 грн.) районах та у місті Лебедин (1593 грн.). Найменший розмір призначеної субсидії даного виду був у м.Шостка – 806 грн.Фактично у січні 2016р. субсидії отримали 243,8 тис. домогосподарств області, з яких 26% проживає у м.Суми. Серед власників домогосподарств-одержувачів субсидій 34% – одинаки.

 Комментарии (1)

 

  1. Ольга пишет:

    Охтирська ТЕЦ зпрацювала наславу. А тепер потрібна перевірка контролюючих органів, а не проста констатація фактів про найбільші субсідії в Охтирці.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: