ІЗ ЗАЛИ СУДУ

10 марта 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №10(1041)

ТАК І МАТЕРИНСТВА МОЖНА ПОЗБУТИСЯ…

Про те, що молода жінка не приділяла належної уваги вихованню своїй неповнолітній доньці Ніні, правоохоронці та служби у справах сімї та молоді знали, тому і тримали неблагополучну родину на контролі.

Та одного разу, коли жінка перебувала в черговий раз у стані алкогольного сп’яніння, малолітня дитина залишилася без нагляду. Цим самим мати скоїла правопорушення, передбачене ч.1 ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Справу про це розглядав суд.

Жінка свою вину визнала і підтвердила , що так і було, як зафіксовано в протоколі. Враховуючи, що таке трапилося вперше, особа щиро кається, суд наклав стягнення у вигляді попередження. Проте доведеться платити і судовий збір 275 гривень 60 копійок в прибуток держави. Невже ці гроші були б зайві для дитини?

СУДЯТЬ УХИЛІСТІВ

Житель Лохвицького району, Полтавської області, не одружений, призваний під час мобілізації на особливий період на військову службу Лохвицько-Чорнухинським ОРВК Полтавської області у серпні 2014р., робітник- підсобник Охтирського 3 інженерно-будівельного відділення 2 інженерно-будівельного взводу 4 інженерно-будівельної роти військової частини став перед Охтирським судом у лютому цього року.

Він, будучи військовослужбовцем за призовом під час мобілізації, проходячи військову службу в умовах особливого періоду, в порушення вимог ст.ст. 17, 65 Конституції України, ст.ст. 1, 2 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», положень Військової присяги, ст.ст. 11, 16, 127, 128 Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України та ст.ст. 1, 4 Дисциплінарного статуту Збройних Сил України, діючи з прямим умислом, з метою тимчасово ухилитись від виконання обов’язків військової служби, достовірно знаючи про те, що він зобов’язаний проходити військову службу за призовом без дозволу командування військової частини та поважних причин, в період з 1 травня по 25 жовтня 2015 року включно, самовільно залишив місце служби – розташування військової частини та з 12 листопада 2015 року по 31 січня 2016 року включно, не з’явився після проходження військово- лікарської комісії до розташування військової частини, чим вчинив самовільне залишення місця служби та нез’явлення вчасно на службу без поважних причин.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю, викладені в обвинувальному акті обставини не оспорював. Пояснив, що причиною самовільного залишення військової частини та нез’явлення на службу стали сімейні обставини, а саме наявність на утриманні хворої матері, яка є інвалідом дитинства 2-ї групи. Підтвердив, що до командування про надання відпустки не звертався. Просив врахувати, що щиро розкаюється, суворо не карати.

Враховуючи це, суд визнав чоловіка винним та призначив покарання у виді позбавлення волі та звільнив його від відбування покарання з випробуванням, оскільки на думку суду, таке покарання є необхідним і достатнім для виправлення обвинуваченого та попередження вчинення ним нового злочину. Мірою запобіжного заходу відносно ухильника до вступу вироку в законну силу залишено особисте зобов’язання.

А МОГЛИ Б І ЯЙЦЯ ВІДІБРАТИ

4 лютого о 10 годині по пров. Харківському торгувала одна жіночка з рук курячими яйцями у невстановленому місці. Всього було 360 штук і вони явно не знесені домашніми курями. А за стихійну торгівлю притягують до адміністративної відповідальності. На жінку було складено протокол, суд визнав її винною.

Проте враховуючи , що це перше притягнення до відповідальності, правопорушниці присудили стягнення у вигляді штрафу у розмірі 85 (вісімдесят п`ять) гривень без конфіскації предметів торгівлі в дохід держави. Крім того – судовий збір в дохід державі.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: