РОКСОЛАНА: МИ 20 РОКІВ З ВАМИ!

10 марта 2016 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №10(1041)

РОКСОЛАНА ЗІБРАЛА СВЇХ ОДНОЛІТКІВ

ДЛЯ ОСОБЛИВИХ ЧИТАЧІВ “РОКСОЛАНИ”, ЯКІ НАРОДИЛИСЯ РАЗОМ З НЕЮ В БЕРЕЗНІ 1996 РОКУ БУВ ОГОЛОШЕНИЙ МАРАФОН ПОДАРУНКІВ. ТРЕТЬОГО БЕРЕЗНЯ В РЕДАКЦІЇ ЗІБРАЛИСЯ 20-РІЧНІ ОХТИРЧАНИ ТА ЇХ РІДНІ. ХТО ВОНИ, ОДНОЛІТКИ ГАЗЕТИ: ДЕ НАВЧАЮТЬСЯ, ЧИМ ЦІКАВЛЯТЬСЯ ТА ПРО ЩО МРІЮТЬ?

Колектив газети«Роксолана» з однолітками газети та їх батьками.

Впродовж 20 років стабільно і регулярно виходить всеукраїнська газета «РОКСОЛАНА-МАКСІ». Від першого свого редакційного світанку і до сьогодні газета пліч-о-пліч крокує з мешканцями Охтирського краю, оперативно інформуючи їх та допомагаючи у вирішенні складних життєвих ситуацій. 20-річний ювілей – це свято, перш за все читачів, котрі передплачували і передплачують, читали і читають улюблену газету, чим робили і роблять журналістську працю необхідною і потрібною.

ВІРА СВІТЛИЧНА навчається на 3 курсі в Полтавському педагогічному інституті за спеціальністю «дошкільне виховання», тому на розіграш подарунків прийшла її мама Олена Володимирівна Світлична. І не дарма, адже виграла термос для приємного чаювання на лоні природи.

«Пам’ятаю, як 2 березня 20 років тому чоловік Олександр відвіз мене до пологового будинку завчасно. А зранку, коли прийшов провідати, то дізнався, що вже став татом. Тоді не було ще підгузків, радіонянь, музичних гойдалок, та все одно дитячі клопоти не обтяжували. І жити тоді було простіше», – пригадує Олена Володимирівна.

Мама Віри Світличної – Олена Володимирівна з виграним термосом.

ІРИНА СЕМИНСЬКА народилася 16 березня. Навчається дівчина в Юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого та мріє отримати суспільно необхідну професію правознавця.Юридично обізнана Ірина допомагатиме людям відстоювати свої права в суді та вирішувати конфліктні ситуації з легкістю. Фортуна посміхнулася красуні – і вона виграла електронний годинник, який стане в нагоді і допоможе завжди вчасно прокидатися.

ТЕТЯНА ЛАНЧАК (на фото справа) народилася наприкінці березня. Дівчина мріє дарувати жінкам красу та молодість – вона отримала спеціальність «Перукар-манікюрниця». «Газету читаю час від часу, коли приїжджаю провідувати бабуся Марфу Іванівну, яка мешкає в с. Перелуг Охтирського району», – каже Таня.

ТЕТЯНА ТОКАР розповідає: «Чоловіки у нашій родині працюють в аграрному секторі: мій брат Максим – механік у сільськогосппідприємстві, тато Василь – лаборант в Охтирському коледжі СНАУ. І я обрала незвичайну для дівчини професію – інженер-технолог. На потоці навчається 90 хлопців та лише дві дівчини. Навчаючись в Сумах, я заходжу на сайт «Роксолани», читаю новини нашого міста.

ЕДУАРД ГУЙДА на момент проведення розіграшу перебував на навчанні в Харківському університеті повітряних сил ім. І. Кожедуба. «Протягом року я бачу сина всього двічі: 10 днів взимку і чотири тижні влітку. Решта часу він старанно навчається, він мріє стати військовимі служити в радіотехнічних військах. Вже третій рік він бере участь у військовому параді до Дня Незалежності, гордо крокуючи Хрещатиком.

ЮРІЙ ЄФИМЕНКО навчається в Харківському національному університеті внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство». Проте працювати на чужого дядька чи тітоньку хлопець не збирається. А мріє відкрити свій бізнес в аграрному секторі. У вільний час Юрій грає на гітарі, пише філософські вірші. В Харкові хлопець має багато знайомих та друзів. Разом вони створили так зване «Співтовариство білих ворон» і при зустрічі обговорюють економічні стратегії розвитку власних справ та обмінюються досвідом.

Сторінку підготувала Олена Кириченко

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: