ДУХОВНА СКАРБНИЦЯ: ВЕСНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ШЕВЧЕНКА

13 марта 2016 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №10(1041)

2 березня учні школи № 3 разом з вчителем української мови та літератури Галиною Вашевою в рамках флешмобу «Пам`ятаємо тебе, Тарасе» завітали до редакції газети «Роксолана» аби запросити нас долучитися до духовної скарбниці Кобзаря. А учениця 6-Б класу Маша Педько виконала пісню «Садок вишневий коло хати». Її незвичайний, високий голос заполонив всю редакцію та настроїв колектив на ліричний лад.

Наш кореспондент відвідав школярів і дізнався, як підростаюче покоління знайомиться з творчістю Великого Кобзаря.

«Весна починається з Шевченка», – саме під таким девізом з 1 по 4 березня в школі № 3 пройшов тиждень вшанування пам`яті талановитого українського поета і художника. Заходи розпочалися з виставки портретів, видань «Кобзаря» та вишитих рушників. На кожному поверсі розміщені тематичні виставки стінгазет та малюнків. Інформаційні хвилинки «Пам’ятники Тарасові Шевченку», що проходили в актовій залі, екскурсії до шкільного музею «Шевченко і Сумщина» та виховні години на тему «Музи в житті Шевченка» розширили кругозір дітей.

Приємно було прогулюватись шкільними коридорами, де метушаться дітлахи у вишиванках, звучить безсмертний шевченківський заповіт, із актового залу доноситься дитячий щебет та сміх, у невеличкому музеї, де створений куточок пам’яті Кобзаря, людно та гамірно, а першачки з великою цікавістю проглядають слайд-шоу про життєвий шлях геніального поета та художника.

ФОТО

Учні 4 та 8 класів разом з педагогом-організатором Катериною Подолякою»

Анастасія Чернова, Ольга Гетман, Дарія Косюк, Даяна Грек, Вікторія Отич та Олександра Шеметова в шкільному музеї

Першачки у формі гри знайомляться з творчістю Великого Кобзаря

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: