СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

16 марта 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №11(1042)

…СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА ПАДАЄ

Заробітна плата штатного працівника на Сумщині нині в середньому складає 3 455 гривень. Це на 18,1% менше, ніж у грудні 2015 року. Хоча відносно січня минулого року зарплата виросла на 21,6%. При цьому реальна зарплата, з урахуванням інфляції і сплачених податків у порівнянні з груднем 2015-го зменшилась на 21,5%, у порівнянні з січнем 2015-го – зменшилась на 18%. Протягом січня 2016 року сума невиплаченої зарплати на підприємствах Сумської області збільшилась на 1,4 млн.грн. і на 1 лютого склала86,3 млн.грн. З них майже 50% (43 млн.грн.) заборгували своїм працівникам економічно активні підприємства, 48% (41,7 млн.грн.) – підприємства-банкроти, решту заборгували підприємства, які призупинили свою діяльність.

При цьому у січні 2016 року на підприємствах, в організаціях та установах області було зайнято 213,3 тисячі чоловік, повідомляє головне управління статистики Сумської області.

…ТОТАЛЬНА ПЕРЕВІРКА ДЛЯ ПІЛЬГОВИКІВ

В Україні стартує перша в історії перевірка соціальних виплат, які надаються державою для окремих груп населення – біженцям, пенсіонерам, та іншим. Процес верифікації (перевірки даних) спрямований на виявлення «мертвих душ». В цьому році на соціальні виплати з бюджету передбачено понад 350 млрд грн. І уряд не впевнений, що всі люди, які отримуватимуть ці гроші – чесні. В деяких країнах, за результатами верифікації, виявилось, що 30% бюджетних коштів отримували шахраї. Також міністр фінансів Наталія Яресько наголосила, що завдяки верифікації потенційна економія для бюджету 2016 року може скласти щонайменше 5 млрд грн. та пообіцяла, що перевірка в жодному випадку – це не скасування соціальних виплат, вона не загрожує чесним громадянам. Її мета – виявити шахраїв

…«УКРНАФТА» СУД ПРОГРАЛА

Вищий адміністративний суд України задовольнив позов ДФС у Сумській області про стягнення боргу з ПАТ «Укрнафта» на користь держави.

На сьогодні дана компанія є одним із найбільших боржників перед бюджетом України, які враховуються також і фіскальною службою Сумської області. Заборгованість підприємства склала майже 1,0 млрд грн. Вона сформувалася ще минулого року за рахунок невиплати рентних платежів за користування надрами.

Перший транш погашення заборгованості бюджет отримав 29 лютого в сумі 4,6 млн.грн. Стягнення податкового боргу продовжуватиметься.

.…ЗАЛІЗНИЧНИЙ ТРАНСПОРТ НЕ ДОРОЖЧАТИМЕ

В.о. голови правління Олександр Завгородній заявив, що у 2016 році «Укрзалізниця» не буде підвищувати тарифи на пасажирські перевезення. При цьому він уточнив, що подорожчання тарифів буде прослідковуватися на потяги першого класу «Інтерсіті» і складе 5%. Також підвищиться тариф на 15% на вантажні перевезення.

….ПРИПИНЕНО ПРАКТИКУ ЗБОРУ БАТЬКІВСЬКИХ ГРОШЕЙ

Для припинення практики збору батьківської плати у навчальних закладах міста з МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ та за рахунок субвенції з ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ заплановано фінансування потреб для утримання навчальних закладів Охтирки у 2016 році.На сайті міської ради розміщено дані щодо розподілу коштів на утримання загальноосвітніх навчальних закладів. Всього додатково виділено на дошкільні навчальні заходи 905 090 грн. З них на предмети, матеріали, обладнання та інвентар - 852 700 грн., на медикаменти та перев’язувальні матеріали – 37 000 грн., оплату послуг, крім комунальних – 15 390 грн. У розрахунку на одну дитину виходить по 491,90 грн. На загальноосвітні навчальні заклади виділено додатково 1 094 910 грн. З них на матеріали, предмети, обладнання та інвентар – 1 022 тис.грн., на послуги – 72 910 тис.грн. В розрахунку на одну дитину виходить по 238 грн.50 коп.

…МІСТО ГОТУЄТЬСЯ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ ТА ДО СВОГО 375-РІЧЧЯ

Виконком міської ради затвердив кошториси витрат на проведення заходів щодо туристичної презентації міста, заплановане на 2 травня. Кошторис заходів розрахований на 16 500 грн., які будуть витрачені на придбання банерів для художнього оформлення, плакатів для сітілайтів, афіш, щитів тощо.

На проведення заходів, присвячених Дню памяті та примирення, 71-й річниці Перемоги над нациз- мом у Європі, які відбудуться в Охтирці 8 і 9 травня, передбачено 16 тис.грн. з міського бюджету. В рамках підготовки до 375-ї річниці з часу заснування Охтирки відділу культури і туризму доручено підготувати та провести протягом травня-серпня конкурс шоу-талантів «Зорепад талантів 2016». Мета конкурсу – виявлення нових творчих особистостей, створення умов для підтримки та розвитку творчих особистостей, стимулювання творчої діяльності мешканців міста. У конкурсі можуть брати участь всі бажаючі без вікових обмежень у різних жанрах і видах мистецтва. включаючи різні види оригінального жанру та спортивного напрямку.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: